Go to main content

Čestlice: slabý déšť 17°C

Fitness Bar

Restaurants and bars

Fitness Bar

If you are looking for pre-workout stimulants, supplementation during the workout or a drink to enhance muscle regeneration and growth after the workout, do not hesitate to visit our bar.

Here, you will find a large selection of amino acids, proteins, chargers and much more. Feel free to use the option to take some protein along with you or to choose from the offer of protein bars, dried meat or healthy food.

The Fitness Bar personnel or our coaches will be happy to help you choose from the entire assortment.

Improve your supplementation and boost the result of your efforts during the workout.

×
Hvězdice: tečkovaná různobarevně Koník: tečkován různobarevně Ryba: tečkovaná různobarevně Želva: tečkovaná různobarevně Hvězdice: tečkovaná bíle Vodní svět: schůdky do vody Fitness: srdce s tepem Saunový svět: člověk v sauně Spa a Wellness: masírující člověk Spa a Wellness: masírující člověk Gastro svět: talíř s příborem Hotel: manželská postel Peněženka Bulovka Dental Clinic Partnerský e-shop Balneo & medical: vozíčkář Saunový svět: kyblík s vařečkou Saunový svět: kyblík s vařečkou Logo skupiny ČEZ Logo Let's Be Active Lahátko s deštníkem Hlava dítěte Plamen Sauna fest: člověk v sauně Věrnostní program