Přejít na hlavní obsah

Čestlice: oblačno 3°C

Spa & wellness

Přehled

SPA & Wellness, které je součástí komplexu Aquapalace Praha, Vám nabídne kompletní péči regenerace a relaxace nejen pro Vaše tělo, ale také pro Vaši mysl.

Chcete si dopřát příjemnou tělovou proceduru, zkrášlující rituál či masáž? Ošetřit svou pleť, zbavit se stresu, prohřát se v sauně nebo vyzkoušet osvědčenou lymfodrenáž? Hledáte odborníka z oblasti fyzioterapie? Nebo se jen poohlížíte po romantickém místě, kde si můžete s partnerem odpočinout v plně vybaveném soukromém SPA & Wellness?

U nás najdete opravdu vše! Oprostěte se od problémů každodenního života a svěřte se do rukou špičkových profesionálů. SPA & Wellness Vám nabídne pomoc přesně tam, kde ji potřebujete. Vyberte si v naší široké nabídce služeb a dopřejte si zaslouženou dávku odpočinku v luxusním prostředí.

Otevírací doba

Po-Ne, svátky 9:00-21:00

Rehabilitace

Zatočte s bolavými zády i dalšími problémy

Svěřte se do péče špičkového zařízení Aquapalace Balneo & Medical a zatočte s bolavými zády i dalšími problémy. Pomohou vám odborní lékaři a fyzioterapeuti a jejich diagnostika, rekondiční cvičení, vodoléčba, masáže nebo speciální lázeňské procedury.

Naše specializace

Nejčastější zdravotní problémy, se kterými se klienti na Balneo&Medical obracejí, jsou bolesti zad, ať už chronické obtíže nebo akutní blokády. Naším terapeutickým plánem je především odstranění svalové nerovnováhy, se kterou je spojena bolest. Cílem rehabilitace je tedy návrat k vašemu původnímu zdravotnímu stavu nebo alespoň zmenšení dopadu onemocnění na kvalitu vašeho života.

Nejčastější dotazy

Kdo nás může navštívit?

Naše zdravotnické zařízení je vhodné pro každého, kdo trpí potížemi následkem úrazu, chronickými bolestmi nebo je ve stresu z přepracování.

Zobrazit víceméně

Budu si léčbu u vás vůbec moci dovolit? Lze ji hradit i z veřejného zdravotnictví?

Ano, samozřejmě. Mezi pacienty neděláme rozdíly. Balneo&Medical spolupracuje se šesti zdravotními pojišťovnami České republiky a jestli jste klientem našich smluvních pojišťoven, máte u nás zvýhodněné ceny za léčbu. Ceník služeb naleznete na zde.

Zobrazit víceméně

Mám akutní bolesti zad. Mohu se objednat rovnou k vám?

Ano, můžete. Stačí, když se telefonicky objednáte. Na akutní bolesti zad se dokonce specializujeme. Díky erudované terapii Vám dokážeme velice rychle ulevit od bolesti. Následná rehabilitace sestavená přímo Vám na míru pak pomůže vyléčit skutečnou příčinu problémů. V Balneo medical ordinujeme denně až do 21:00.

Zobrazit víceméně

Hvězdice: tečkovaná různobarevně Koník: tečkován různobarevně Ryba: tečkovaná různobarevně Želva: tečkovaná různobarevně Hvězdice: tečkovaná bíle Vodní svět: schůdky do vody Fitness: srdce s tepem Saunový svět: člověk v sauně Spa a Wellness: masírující člověk Gastro svět: talíř s příborem Hotel: manželská postel Peněženka Saunový svět: kyblík s vařečkou Logo skupiny ČEZ