Přejít na hlavní obsah

Čestlice: oblačno 3°C

Fitness

Přehled

Dvoupodlažní, prostorné, plně klimatizované fitness centrum Aquapalace Praha patří k těm nejlépe vybaveným fitness v ČR. Do těla si u nás dáte na kvalitních strojích značky TECHNOGYM, pro větší pohodu jsou prostory vybaveny LCD obrazovkami, kde můžete sledovat hudební pořady.

Vydanou energii můžete načerpat při posezení ve stylovém baru s širokou nabídkou koktejlů a výživových doplňků.

5 důvodů, proč si zacvičit u nás:

  • Prostor o dvou patrech dodá vašemu pohybu naprostou volnost.
  • Ať už chcete budovat svaly, nebo hubnout, u nás si splníte každý cíl. Pro váš tréning jsou připraveny bruslařské trenažéry, kardiotrenažéry, strečinková zóna i kvalitní posilovací stroje TECHNOGYM.
  • K větším výkonům vás motivuje skupina? Skvělé. Z našich lekcí si vybere každý!
  • Spojte se s odborníky. Perfektní dohled nad vaším pokrokem bude mít zkušený trenér či výživový specialista.
  • Na cestě k nám se nezapotíte. Jsme pohodlně dostupni hromadnou dopravou i autem, které v pohodě zaparkujete v parkovacím domě.

Otevírací doba

Po-Pá 6:00-23:00
So, Ne, svátky 7:00-23:00

Lekce

Všechny lekce

Diagnostika a analýza
vašeho těla

Proč se nechat změřit

Jestliže chcete efektivně hubnout a rýsovat se do formy, o které sníte, je třeba poznat své tělo. In Body 370 je nejnovější model tohoto přístroje pro diagnostiku a analýzu složení lidského těla. Provádí tak komplexní a přesné měření, které zefektivní dodržování redukčního jídelníčku a pohybové aktivity. Samotná analýza trvá cca 35 sekund a z výsledků se mj. dozvíte, jak je na tom vaše tělo se svaly, tuky, minerály, proteiny, s vodou, jaká je hodnota bazálního metabolismu i jaké aktivity a v jakém množství jsou pro vás vhodné tak, aby vaše tělo mělo nejen zdravé vnější proporce, ale i vnitřní složení.

Poznejte dokonale svoje tělo

Kolik procent vašeho těla tvoří aktivní hmota? Myslíte si, že máte dostatek svalů a akorát tuku? Víte, kolik kalorií spálíte v klidovém režimu? Zjistěte to během pár minut díky diagnostice těla na přístroji In Body 370. Jeho výsledky jsou velmi přesné a kromě tělesných proporcí se dozvíte, zda vám nechybí minerály, vitaminy či nemáte v těle příliš vody.

Hvězdice: tečkovaná různobarevně Koník: tečkován různobarevně Ryba: tečkovaná různobarevně Želva: tečkovaná různobarevně Hvězdice: tečkovaná bíle Vodní svět: schůdky do vody Fitness: srdce s tepem Saunový svět: člověk v sauně Spa a Wellness: masírující člověk Gastro svět: talíř s příborem Hotel: manželská postel Peněženka Saunový svět: kyblík s vařečkou Logo skupiny ČEZ