Go to main content

Čestlice: oblačno 9°C

Let´s be Active

Overview

Let´s be Active v Aquapalace Praha 

V Aquapalace Praha , jako sportovně relaxační centrum, se stalo hlavním partnerem pro program Let´s be Active, který probíhá pod záštitou České komory fitness. Hlavním cílem programu je vylepšit kondici účastníků a rozhýbat Česko.V rámci 6ti týdenního programu mohou klienti v rámci jednodenních vstupenek či permanentek navštívit všechna střediska Aquapalace Praha a toVodní svět – včetně doprovodných sportovně-zábavných aktivit, největší Saunový svět v ČR pro aktivní relaxaci, Fitness centrum včetně skupinových lekcí či využít diagnostiky In body vyšetření a samozřejmě po sportovní zátěži je možné využít i služeb SPA-Wellness centra jako např. sportovní nebo hloubkové masáže.

Rozhýbejte s námi Česko!

Zapojte se do programu a udělejte něco pro své zdraví. Využijte například jednodenní rodinnou vstupenku. V rámci ni můžete prozkoumat všechna zákoutí Vodního světa nebo vyzkoušet naše moderní Fitness a večer si zarelaxovat v největším Saunovém světě, kde každý den probíhají Divadelní ceremoniály. A pokud navšítívte Saunový svět o víkendu, můžete si úžít nejnovější trend ve wellenss - MUZIKOTERAPII, která se koná od 16:00 a 18:00. 

Program Let´s be Active je platný do března 2020.

Hvězdice: tečkovaná různobarevně Koník: tečkován různobarevně Ryba: tečkovaná různobarevně Želva: tečkovaná různobarevně Hvězdice: tečkovaná bíle Vodní svět: schůdky do vody Fitness: srdce s tepem Saunový svět: člověk v sauně Spa a Wellness: masírující člověk Spa a Wellness: masírující člověk Gastro svět: talíř s příborem Hotel: manželská postel Peněženka Saunový svět: kyblík s vařečkou Saunový svět: kyblík s vařečkou Logo skupiny ČEZ Logo Let's Be Active