Go to main content

Čestlice: jasno 21°C

Let´s be Active

Overview

Let´s be Active v Aquapalace Praha 

V Aquapalace Praha , jako sportovně relaxační centrum, se stalo hlavním partnerem pro program Let´s be Active, který probíhá pod záštitou České komory fitness. Hlavním cílem programu je vylepšit kondici účastníků a rozhýbat Česko.V rámci 6ti týdenního programu mohou klienti v rámci jednodenních vstupenek či permanentek navštívit všechna střediska Aquapalace Praha a toVodní svět – včetně doprovodných sportovně-zábavných aktivit, největší Saunový svět v ČR pro aktivní relaxaci, Fitness centrum včetně skupinových lekcí či využít diagnostiky In body vyšetření a samozřejmě po sportovní zátěži je možné využít i služeb SPA-Wellness centra jako např. sportovní nebo hloubkové masáže.

Rozhýbejte s námi Česko!


Ve dnech 14.- 15. září 2019 proběhne v Aquapalace Praha startovací víkend Let´s be Active. Ve Fitness Aquapalace Praha budou mít účastníci možnost si vyzkoušet diagnostiku těla včetně konzultace s osobním trenérem. Mohou si vyzkoušet širokou škálu lekcí, jako je boot camp, kruhový trénink, fitness, salsa, skupinové lekce, jóga, bojové sporty. Zajímavostí bude možnost zasportovat si pod vedením slavné VIP osobnosti a trenérů AQP.  VIP osobnosti povedou lekci, případně budou cvičit po boku trenérů Fitness Aquapalace Praha. Například „Změř síly s Noidem.“.  Vyzkoušejte svoji jógovou pružnost po boku Gábiny Partyšové.“, „Absolvujte trénink olympijských vítězů“ nebo si „Zatrénujte si s bojovníky MMA“.

Během víkendu 14. - 15. 9. 2019 můžete využít příležitosti a proměnit se v mořské pany. Je pro vás totiž připraven kurz plavání s monoploutví, který se koná od 10:00 od 16:00. Jedná se o sport, při kterém si procvičíte svaly celého těla. Ale hlavně jde o zábavu a splnění dětského snu, plavat jaké pohádková mořská pana. 

Další termíny plavání s monoploutví jsou:
22.9. od 10:00 do 16:00
29.9. od 10:00 do 16:00 

Hvězdice: tečkovaná různobarevně Koník: tečkován různobarevně Ryba: tečkovaná různobarevně Želva: tečkovaná různobarevně Hvězdice: tečkovaná bíle Vodní svět: schůdky do vody Fitness: srdce s tepem Saunový svět: člověk v sauně Spa a Wellness: masírující člověk Spa a Wellness: masírující člověk Gastro svět: talíř s příborem Hotel: manželská postel Peněženka Saunový svět: kyblík s vařečkou Saunový svět: kyblík s vařečkou Logo skupiny ČEZ Logo Let's Be Active