Go to main content

Čestlice: skoro jasno 6°C

Muzikoterapie

Přinášíme vám nový druh aktivního odpočinku. Muzikoterapie je nejrychlejší a nejsnazší způsob jak zrelaxovat tělo i mysl.
Po dobu 45ti minut budete unášeni tóny našich zvukomalebných nástrojů jako jsou Koshi, Kigonki, Samsula, Tibetské mísy a další.

Prostor provoníme ušlechtilými kouřovými vůněmi a jako bonus dostanete nápoj v podobě mátového čaje nebo domácí limonády.
O vaše pohodlí se postará náš proškolený tým saunérů-muzikoterapeutů, kteří se na vás těší každou sobotu a neděli od 16:00 a pak od 18:00. 

Od 1.6. jsou seance ZDARMA.

Každému účastníku muzikoterapie půjčíme deku, aby se cítil co nejpohodlněji a neváhejte kapacita jedné seance je omezena na 17 osob.


 

Nejvýhodnější saunování  

Back to list of events

×
Hvězdice: tečkovaná různobarevně Koník: tečkován různobarevně Ryba: tečkovaná různobarevně Želva: tečkovaná různobarevně Hvězdice: tečkovaná bíle Vodní svět: schůdky do vody Fitness: srdce s tepem Saunový svět: člověk v sauně Spa a Wellness: masírující člověk Spa a Wellness: masírující člověk Gastro svět: talíř s příborem Hotel: manželská postel Peněženka Balneo & medical: vozíčkář Saunový svět: kyblík s vařečkou Saunový svět: kyblík s vařečkou Logo skupiny ČEZ Logo Let's Be Active