Go to main content

Čestlice: jasno 20°C

Permanentka na zkoušku

Chcete začít chodit pravidelně do fitness centra? Ale nechce se vám zařizovat si permanentku na 3 měsíce? Tak přesně pro vás jsme si připravili novou permanentku. 

Fitness premanentka na zkoušku vám umožní neomezený počet vstupů do Fitness a na skupinové lekce. 

V našem Fitness najdete bruslařské trenažéry, kardiotrenažéry, strečinkovou zónu i kvalitní posilovací stroje TECHNOGYM. Také si můžete zacvičit na přístroji iMovee. Jedná se o zařízení, které dokáže pracovat s celým tělem a stimulovat tak více než 90 % svalové hmoty najednou. 

V rámci permanentky máte také možnost neomezených vstupů na skupinové lekce. A že máte z čeho vybírat. Můžete dát pořádně zabrat svým svalům na lekci Kruhového trénku. Nebo si naopak trochu odpočinout a protáhnout tělo na lekci jógy.

Díky permanentce na zkoušku si můžete vyzkoušet celou řadu posilovacích strojů a skupinových lekcí. 

Back to list of events

×
Hvězdice: tečkovaná různobarevně Koník: tečkován různobarevně Ryba: tečkovaná různobarevně Želva: tečkovaná různobarevně Hvězdice: tečkovaná bíle Vodní svět: schůdky do vody Fitness: srdce s tepem Saunový svět: člověk v sauně Spa a Wellness: masírující člověk Spa a Wellness: masírující člověk Gastro svět: talíř s příborem Hotel: manželská postel Peněženka Balneo & medical: vozíčkář Saunový svět: kyblík s vařečkou Saunový svět: kyblík s vařečkou Logo skupiny ČEZ Logo Let's Be Active