Go to main content

Čestlice: zataženo 15°C

Sauna World

Libavka a cypřiš - vůně pro měsíc květen

May 1, 2023 — May 31, 2023

Přijďte si užít relaxaci v největším saunovém světě v ČR.

VSTUPENKY  
Libavka je zimovzdorný stálezelený keř, který dorůstá do výšky 20 cm, původem je ze Severní Ameriky. Patří mezi příbuzné borůvek a brusinek. Červené aromatické plody libavky používali indiáni nejen k jídlu, ale také jako přírodní aspirin.
V aromaterapii se libavka využívá do masážních směsí. Libavka  má silné antibiotické, antimykotické, dezinfekční, protizánětlivé, analgetické, prohřívací a močopudné účinky. Pomáhá od bolestí hlavy, srovnává menstruační cyklus a podporuje tvorbu hormonů. Libavka podporuje správnou funkci periferního oběhu. Působí jako analgetikum při bolestech pohybového aparátu, zejména při revma, artritidě, namožených svalech či výronu. Libavka usnadňuje vykašlávání a uvolňuje dýchací cesty.

Cipřiš je strom s modrošedými listy, který dorůstá do výšky až 20 metrů. V kosmetickém průmyslu se využívá extrakt z listů tohoto stromu. Působí jako bělící, opravující, zpevňující a protizánětlivý prostředek. Rovněž má pozitivní účinky proti stárnutí pleti. Poskytuje ochranu růstu a struktury buněk na povrchu pokožky. Zabraňuje depigmentaci a snižuje zarudnutí. Extrakt z listů Cypřiše bílého je mimo jiné vhodný pro vlasovou péči, séra, tonery a další. 

VSTUPENKY ZDE  

Back to the calendar

Hvězdice: tečkovaná různobarevně Koník: tečkován různobarevně Ryba: tečkovaná různobarevně Želva: tečkovaná různobarevně Hvězdice: tečkovaná bíle Vodní svět: schůdky do vody Fitness: srdce s tepem Saunový svět: člověk v sauně Spa a Wellness: masírující člověk Spa a Wellness: masírující člověk Gastro svět: talíř s příborem Hotel: manželská postel Peněženka Bulovka Dental Clinic Partnerský e-shop Balneo & medical: vozíčkář Saunový svět: kyblík s vařečkou Saunový svět: kyblík s vařečkou Logo Let's Be Active Lahátko s deštníkem Hlava dítěte Plamen Sauna fest: člověk v sauně Věrnostní program