Přejít na hlavní obsah

Čestlice: jasno -5°C

Spa & wellness

Návštěvní řád

Návštěvní řád

Rezervace na recepci SPA & Wellness - tel: +420 271 104 131 nebo +420 739 341 082 nebo e-mail: spa@aquapalace.cz
SPA & Wellness procedury jsou k dispozici denně od 9.00 do 21.00 hod.

 1. Rezervace SPA & Wellness procedur. Doporučujeme, abyste si vámi vybraný čas procedury zamluvili nejméně 24 hodin předem, aby tím byla zajištěna dostupnost služby. Rezervaci lze provést osobně na SPA & Wellness recepci, telefonicky na tel. č. +420 271 104 131, popřípadě e-mailem na spa@aquapalace.cz.
 2. Informace k rezervaci. Prosíme hosty o příchod do lázní 15 minut před procedurou, aby měli dostatek času se připravit. Našim vytíženým klientům zabezpečujeme přesný rozvrh, proto pozdní příchod bude omezený časem a benefity procedur. Terapie bude naúčtována v plné částce a bude ukončena v požadovaném čase s ohledem na zamezení nespokojenosti následujících klientů.
 3. Využívání SPA & Wellness prostor. SPA & Wellness Aquapalace nabízí SPA & Wellness procedury hotelovým i nehotelovým hostům. Hosté, kteří si rezervovali 60minutovou proceduru, mohou bezplatně využít před nebo po ní naši relaxační místnost a za zvýhodněnou cenu dokoupit pobyt v saunovém světě. S ohledem na pohodlí našich hostů nedoporučujeme před procedurou konzumaci alkoholu. Hosty pod vlivem alkoholických nápojů či drog máme s ohledem na bezpečnost právo odmítnout.
 4. Členství SPA & Wellness. Ve SPA & Wellness Aquapalace Praha máte možnost půlročního členství. Více informací na SPA & Wellness recepci nebo na www.aquapalace.cz.
 5. Skříňky a prádlo. Ve SPA & Wellness Aquapalace Praha se nacházejí pánské a dámské šatny se skříňkami. Ručníky, župany a pantofle jsou pro hosty ke SPA & Wellness procedurám k dispozici zdarma. Žádáme hosty, aby vkládali použité prádlo do košů k tomu určených. SPA & Wellness Aquapalace Praha nezodpovídá za předměty, jež byly ponechávány v šatních skříňkách. V případě potřeby či zájmu můžete u nás využít kamerami monitorovaný trezor na SPA & Wellness recepci.
 6. Využívání Privátního SPA & Wellness. Privátní SPA & Wellness je třeba rezervovat předem. Poskytujeme rezervace na 120 minut. Pokud si přejete prostor využívat po delší dobu, nabízíme vám prodloužení o 30 minut za doplatek.
 7. Věkové omezení. Berte prosím na vědomí, že z důvodů ochrany zdraví a bezpečnosti mohou využívat SPA & Wellness prostory jen osoby starší 18 let. Osoby mladší než 18 let výlučně v doprovodu rodičů.
 8. Pravidla oblékání. Nahota je ve společných prostorách SPA & Wellness Aquapalace Praha přísně zakázána. Je možné využít prostěradel, ručníků a županů.
 9. Servisní poplatek. Při každé proceduře má klient možnost nechat terapeutovi servisní poplatek – spropitné, které není zahrnuto v cenách našich procedur. DPH je již zahrnuto ve všech našich cenách.
 10. Zrušení rezervace. Stornovat objednávku bez účtování poplatku je nutné minimálně 12 hodin předem. Zrušení rezervace méně než čtyři hodiny před plánovaným využitím našich služeb bude účtováno 50 % dané částky. Plné zpoplatnění nastane v případě, že se klient nedostaví bez předchozího zrušení procedury.
 11. Dárkové certifikáty. Bezkonkurenční dárek pro spa nadšence nebo pro ty, kdo se rádi nechávají hýčkat – dárkové certifikáty. Pro bližší informace kontaktujte SPA & Wellness recepci, která je vystaví na počkání.
 12. Refundace a výměna. Neotevřené maloobchodní produkty mohou být vyměněny do 14 dní od nákupu, pokud jsou navráceny s originální stvrzenkou. Za dárkové certifikáty žádnou refundaci nenabízíme a prodloužení umožňujeme za poplatek.
Hvězdice: tečkovaná různobarevně Koník: tečkován různobarevně Ryba: tečkovaná různobarevně Želva: tečkovaná různobarevně Hvězdice: tečkovaná bíle Vodní svět: schůdky do vody Fitness: srdce s tepem Saunový svět: člověk v sauně Spa a Wellness: masírující člověk Gastro svět: talíř s příborem Hotel: manželská postel Peněženka Saunový svět: kyblík s vařečkou Logo skupiny ČEZ