Go to main content

Čestlice: zataženo 15°C

Lollipopz – Meet ænd Greet

Lollipopz – Meet ænd Greet

Meet and Greet je jedinečná možnost potkat se s Lollipopz přímo v natáčecím studiu Lollymánie. Můžete si s nimi po koncertu v popovídat, vyfotit či si nechat podepsat podpisové kartičky s fotkou a nechat si napsat věnování. Přijďte si to užít - a s tím i koupání a dovádění na tobogánech. Jedinečný koncert ZDARMA v rámci vstupného do Vodního světa a k tomu Meet and greet - 9.6.2024. Meet and Greet s Lollipopz probíhá v natáčecím studiu Lollymánie. Čas Meet and Greet od 14:00 a dále dle časových možností.

CZK190 incl. VAT

Dedication

Type your dedication in the text box, or leave it empty and write your dedication by hand.

You can print the gift voucher at home, send it to the recipient electronically as a .pdf file, or send it by post on glossy paper and in a rectangular envelope. Whichever method you choose, you can be sure they will be thrilled.

150/150 characters left
Voucher preview
Hvězdice: tečkovaná různobarevně Koník: tečkován různobarevně Ryba: tečkovaná různobarevně Želva: tečkovaná různobarevně Hvězdice: tečkovaná bíle Vodní svět: schůdky do vody Fitness: srdce s tepem Saunový svět: člověk v sauně Spa a Wellness: masírující člověk Spa a Wellness: masírující člověk Gastro svět: talíř s příborem Hotel: manželská postel Peněženka Bulovka Dental Clinic Partnerský e-shop Balneo & medical: vozíčkář Saunový svět: kyblík s vařečkou Saunový svět: kyblík s vařečkou Logo Let's Be Active Lahátko s deštníkem Hlava dítěte Plamen Sauna fest: člověk v sauně Věrnostní program