Go to main content

Čestlice: jasno 6°C

MISTŘI SVĚTA JSOU V AQUAPALACE PRAHA

Saunové mistrovství světa zná své vítěze


Mistrovství světa v saunových ceremoniálech WM Aufguss 2021 se letos odehrávalo v prostorách polské Colosseum Sauna Areny v Paláci Saturna za účasti nejlepších saunérů světa.


Tým Aquapalace Praha vyslal hned čtyři zástupce, kteří reprezentovali Českou republiku na světovém finále. V individuální kategorii se zúčastnil Róbert Židek s ceremoniálem „Behind The Scenes“ a v týmové soutěži duo Katka Šmídová s Lukášem Luskou, kteří předvedli ceremoniál nazvaný „Theorem Squared“. Dvojice složená ze saunérů Róberta Žideka a Milana Maďara si připravila ceremoniál s názvem „Project Manhattan“.

Český saunér mistrem světa

S výrazným bodovým náskokem se stal mistrem světa saunových ceremoniálů Róbert Židek. Během svého saunového ceremoniálu „Behind The Scenes“ zaujal svým impozantním vystoupením, kterým si získal přízeň nejen laické, ale i odborné veřejnosti. Jeho herecký výkon, při kterém ztvárnil jednu z největších a nejkomplikovanějších postav Shakespearovského dramatu – Hamleta, se tak zapíše do historie nejen Saunového světa čestlického aquaparku. Dvojice Katka Šmídová a Lukáš Luska se díky perfektnímu výkonu při ceremoniálu s názvem „Theorem Squared“ těší z krásného 6. místa. Na mistrovství světa se taktéž nominoval pár v týmové soutěži ve složení Mian Maďar a Róbert Židek s ceremoniálem "Project Manhattan".

Podívejte na se na foto střípky z Mistrovství světa.

Back to list of events

×
Hvězdice: tečkovaná různobarevně Koník: tečkován různobarevně Ryba: tečkovaná různobarevně Želva: tečkovaná různobarevně Hvězdice: tečkovaná bíle Vodní svět: schůdky do vody Fitness: srdce s tepem Saunový svět: člověk v sauně Spa a Wellness: masírující člověk Spa a Wellness: masírující člověk Gastro svět: talíř s příborem Hotel: manželská postel Peněženka Bulovka Dental Clinic Partnerský e-shop Balneo & medical: vozíčkář Saunový svět: kyblík s vařečkou Saunový svět: kyblík s vařečkou Logo skupiny ČEZ Logo Let's Be Active Lahátko s deštníkem Telefonní sluchátko Telefonní sluchátko Plamen