Go to main content

Čestlice: skoro jasno 3°C

Nové lekce ve Fitness

Přijďte k nám vyzkoušet nové lekce!
 
Zdravá záda: 
každý pátek 8:30

Bolesti v zádech jsou jednou z nejčastějších civilizačních chorob. Jejich příčinou je u převážné většiny lidí svalová nerovnováha jako důsledek pohybové chudosti a stereotypu a špatných návyků držení těla. Nabízíme cvičení jež přináší úlevu při bolestech v zádech, cílem je vytvoření komplexní svalové rovnováhy. Toto cílené kompenzační cvičení je jednoznačně tou správnou cestou k udržení zdravé funkce páteře a prevence většiny akutních a chronických bolestí zad. Přestože jde o cvičení velice pomalé na první pohled jednoduché, budete velice překvapeni jak náročné může být správné provedení cviků a vůbec jejich zvládnutí.

Hatha jóga:
každý pátek 9:30

Ideální cvičení pro každého, kdo chce protáhnout své tělo, uklidnit svou mysl a odpočinout si od každodenního stresu. Hlavní náplní lekcí je výuka jednotlivých pozic (ásan), práce s dechem (pránájáma) a relaxace. Spojení těchto tří elementů tvoří harmonické cvičení, díky kterému zapomenete na okolní svět a soustředíte se pouze sami na sebe.

Účinky Hatha jógy:

  • zlepšení tělesné i duševní stability
  • posílení a protažení celého těla
  • zlepšení koncentrace
  • aktivní odpočinek
Těšíme se na vás!

Back to list of events

×
Hvězdice: tečkovaná různobarevně Koník: tečkován různobarevně Ryba: tečkovaná různobarevně Želva: tečkovaná různobarevně Hvězdice: tečkovaná bíle Vodní svět: schůdky do vody Fitness: srdce s tepem Saunový svět: člověk v sauně Spa a Wellness: masírující člověk Spa a Wellness: masírující člověk Gastro svět: talíř s příborem Hotel: manželská postel Peněženka Balneo & medical: vozíčkář Saunový svět: kyblík s vařečkou Saunový svět: kyblík s vařečkou Logo skupiny ČEZ Logo Let's Be Active