Pro úspěch nejen rodinných balíčků, prodej prodloužen do 31.5.2018

Oblíbili jste si atrakce Vodního světa a jedinečnou atmosféru Saunového světa? Chcete si dopřávat služby Aquapalace Praha ještě častěji?  Pro pravidelné návštěvníky jsme připravili velké výhody ve formě nových ročních členství pro dospělé i děti. Navíc, od 1. do 30. dubna jsou v prodeji za nejvýhodnější ceny. A máte se opravdu na co těšit!


Vyberte si balíček ušitý na míru! Už od 21,90 Kč denně


Členství dospělý Vodní svět obsahuje celodenní vstup do Vodního světa, který můžete čerpat jednou týdně po dobu jednoho roku. Produkt je v prodeji naposledy za výhodnou cenu 7 990 Kč, tedy denně pouze 21,90 Kč!
Milovníci saun mohou sáhnout po Členství dospělý Vodní a Saunový svět. Produkt nabízí celodenní vstup do Vodního a Saunového světa, který můžete využít jedenkrát za týden po dobu jednoho roku. V prodeji je naposledy za výhodnou cenu 9 990 Kč, tedy denně pouze 27,40 Kč.
Dětskou kartu Hvězdička pro děti do 150 cm nebo 12 let včetně zakoupíte naposledy za bezkonkurenčních 990 Kč. Už 3. návštěvu má tak vaše dítě zcela zdarma! Karta jim umožní každodenní celodenní vstup do Vodního světa plného skvělých atrakcí. Podmínkou pro vstup je doprovod dospělé osoby, která je držitelem libovolného Členství dospělý, nebo která zakoupila jednorázovou vstupenku. 
Roční členství zahrnuje:
-    Celodenní vstup do vámi vybraného světa, který můžete uplatnit jednou týdně po dobu jednoho roku v případě Členství dospělý
-    Celodenní vstup do Vodního světa, který můžete uplatnit denně po dobou jednoho roku v případě Dětské karty Hvězdička
-    Parkování v krytých garážích zdarma 
-    Pravidelnou akci Děti za kačku lze uplatnit pro vstup se 2 dětmi


Rodinný balíček si sestavte přesně podle vašich představ


Rodinný balíček jsme připravili tak, aby vyhovoval skutečně každé rodině. Chodí s dítětem plavat pouze 1 rodič? Nebo naopak máte v rodině více než 2 děti? V Aquapalace Praha to není žádný problém. U nás neplatí žádné omezení 2 dospělí + 2 děti, rodinné balíčky si můžete kombinovat, jak sami potřebujete. Vyberte si libovolné množství Členství dospělý i Dětských karet Hvězdička. Navíc, za každou vámi zvolenou kombinaci členství u nás získáte jako dárek vstup na atrakce do hračkářství Hamleys v hodnotě 200 Kč zdarma. Jen pozor všechna členství jsou nepřenosná.


Ke každému Rodinnému balíčku přibalíme dárek od Hamleys!
 

Kombinovat kartu Hvězdička jde i s dospělým Členství do VS a SS. Děti vám rádi pohlídáme v dětském koutku až se půjdete prohřát. Více informací dostanete na našich pokladnách.

 

Eshop