Go to main content

Čestlice: zataženo 12°C

Vánoční hřejivá masáž

O Vánocích se často píše, jako o nejkrásnějším období v roce. A my s tímto tvrzením plně souhlasíme. Nicméně se také jedná o jedno z nejhektičtějších období.

Vymýšlíme a nakupujeme dárky pro celou rodinu. Přijdeme domů z práce a rychle s dětmi pečeme cukroví na jejich vánoční besídky. Další den hned po práci utíkáme na dětské představení, kde ochutnáváme cukroví, které jsme včera pekli a říkáme si, že cukroví jiných maminek je o poznání lepší.

Co si v tomto předvánočním čase dopřát trochu klidu a relaxace?

Také v tomto čase rádi rozsvěcujete stromečky a zapalujeme adventní svíčky? Jestli ano, tak pro vás máme nápad na relaxaci. Protože právě svíčky se staly naší inspirací při přípravě vánoční procedury v našem Spa & wellness
Od 18.11. až do Tří králů se můžete těšit na Vánoční hřejivou masáž.
Jejich nádherná vůně vás okouzlí. Speciální svíčka určená právě k masáži se na začátku procedury zapálí a rozehřátý vosk se nalije na vaše tělo. Jedná se o speciální vosk, který pokožku nepopálí.
 

Back to list of events

×
Hvězdice: tečkovaná různobarevně Koník: tečkován různobarevně Ryba: tečkovaná různobarevně Želva: tečkovaná různobarevně Hvězdice: tečkovaná bíle Vodní svět: schůdky do vody Fitness: srdce s tepem Saunový svět: člověk v sauně Spa a Wellness: masírující člověk Spa a Wellness: masírující člověk Gastro svět: talíř s příborem Hotel: manželská postel Peněženka Balneo & medical: vozíčkář Saunový svět: kyblík s vařečkou Saunový svět: kyblík s vařečkou Logo skupiny ČEZ Logo Let's Be Active