Go to main content

Čestlice: jasno 8°C

Valentýnský osobní trénink pro dva

Chcete s partnerem oslavit Valentýna a jste sportovci tělem i duší? Potom místo čokolád a nudné večeře vyrazte na společné párové cvičení, které si užijete ruku v ruce.
 
Po celý valentýnský týden od 10. do 16. února můžete využít oblíbenou akci 1+1 na jednorázový vstup a lekci s trenérem. V páru a za výhodnější cenu tak můžete vyrazit na společný trénink do našeho dvoupatrového a plně vybaveného Fitness Aquapalace Praha.
 
V pátek, 14. února, navíc pro vyznavače uvolnění a protažení startuje v 16. hodin Valentýnská Joga při svíčkách. Po celou hodinu si s partnerem budete užívat společné cvičení v provoněné místnosti, kde se o romantickou atmosféru postarají všudypřítomné svíčky.
 
Od 17. hodin jsme pro všechny návštěvníky našeho fitness připravili chutné občerstvení i valentýnský dárek. A to už je dobrý důvod strávit Valentýna ve Fitness Aquapalace Praha!
 
 

Back to list of events

×
Hvězdice: tečkovaná různobarevně Koník: tečkován různobarevně Ryba: tečkovaná různobarevně Želva: tečkovaná různobarevně Hvězdice: tečkovaná bíle Vodní svět: schůdky do vody Fitness: srdce s tepem Saunový svět: člověk v sauně Spa a Wellness: masírující člověk Spa a Wellness: masírující člověk Gastro svět: talíř s příborem Hotel: manželská postel Peněženka Balneo & medical: vozíčkář Saunový svět: kyblík s vařečkou Saunový svět: kyblík s vařečkou Logo skupiny ČEZ Logo Let's Be Active