Go to main content

Čestlice: slabý déšť 18°C

Valentýnské privátní SPA

Svatý Valentýn je jen jeden a to 14. února, ale proč si ho neprodloužit rovnou na celý měsíc?

V únoru jsme pro vás připravili lákavou nabídku našeho privátní spa, které je nyní za super cenu. Nechybí v něm láhev sektu a také mísa s ovocem. V každém privátním spa je velká vířivka, sauna a místo na odpočinek. Můžete si tak být jisti, že vás celé dvě hodiny nebude nikdo rušit od vaší zasloužené chvilky relaxace.

Přijďte jen s partnerem nebo si zarezervujte velké privátní spa na oblíbené "dvojité rande". 

Pronájem spa na 120 minut je nyní výhodnější než kdy před tím. 

Privátní spa pro 2-4 osoby za cenu 2 074 kč
Privátní spa pro 2-6 osob za cenu 2 594 kč

Nakupte hned a rezervujte si svou chvíli pohody s tím kdo je vám nejbližší na 739 341 082 nebo na recepci SPA & Wellness Aquapalace Praha.

 

Back to list of events

×
Hvězdice: tečkovaná různobarevně Koník: tečkován různobarevně Ryba: tečkovaná různobarevně Želva: tečkovaná různobarevně Hvězdice: tečkovaná bíle Vodní svět: schůdky do vody Fitness: srdce s tepem Saunový svět: člověk v sauně Spa a Wellness: masírující člověk Spa a Wellness: masírující člověk Gastro svět: talíř s příborem Hotel: manželská postel Peněženka Bulovka Dental Clinic Partnerský e-shop Balneo & medical: vozíčkář Saunový svět: kyblík s vařečkou Saunový svět: kyblík s vařečkou Logo skupiny ČEZ Logo Let's Be Active Lahátko s deštníkem Telefonní sluchátko Telefonní sluchátko Plamen