Go to main content

Čestlice: jasno 19°C

Water World Sauna World Spa & wellness

Den pro princezny

Apr 1, 2023 — Dec 31, 2024

Dívčí SPA day je speciální zážitek pro slečny, které si mohou užít program, který je určitě nebude nudit! Nabízíme neuvěřitelnou kombinaci čokoládové masáže, čokoládové masky na pleť a lakování nehtů, která vaše dívky zaručeně nezklame.
 

KUP ZÁŽITEK  


Ale to není všechno, co může Dívčí SPA nabídnout.
Jedním z největších přínosů dívčího SPA je to, že se dívky mohou naučit, jak pečovat o své tělo, mysl a také pomáhá rozvíjet zdravé návyky a zvyky. Dívky se mohou naučit, jak správně čistit a pečovat o svou pokožku, jak se zklidnit a relaxovat.
Užijete si čas plný relaxace, zábavy a péče o tělo. Tento druh zážitku je určen pro slečny od 4 do 15let. 

Den pro princezny ve SPA & Wellness Aquapalace Praha je ideálním místem, kde mohou dívky relaxovat a vychutnat si tento speciální zážitek.
Navíc maminky i tatínci se mohou nechat rozmazlovat, když si holčičky užívají svůj vlastní čas - třeba některými z krásně voňavých masáží a procedur -  https://bit.ly/ESHOPSPA.

Nečekejte déle a přijďte si užít společné chvíle se svými princeznami. Rezervujte si svůj termín nyní na tel. 739 341 082 nebo osobně na naší recepci (najdete nás v 1. patře areálu Aquapalace). Spa & Wellness Aquapalace Praha - vaše cesta k dokonalému odpočinku a relaxaci.
 
AKČNÍ CENA: 
1390,- Kč (45 minut)
Nechte se hýčkat a rozmazlovat – jsme tu pro vás.
tým SPA & Wellness Aquapalace Praha
 
 

KUP ZÁŽITEK  

Back to the calendar

Hvězdice: tečkovaná různobarevně Koník: tečkován různobarevně Ryba: tečkovaná různobarevně Želva: tečkovaná různobarevně Hvězdice: tečkovaná bíle Vodní svět: schůdky do vody Fitness: srdce s tepem Saunový svět: člověk v sauně Spa a Wellness: masírující člověk Spa a Wellness: masírující člověk Gastro svět: talíř s příborem Hotel: manželská postel Peněženka Bulovka Dental Clinic Partnerský e-shop Balneo & medical: vozíčkář Saunový svět: kyblík s vařečkou Saunový svět: kyblík s vařečkou Logo Let's Be Active Lahátko s deštníkem Hlava dítěte Plamen Sauna fest: člověk v sauně Věrnostní program