Go to main content

Čestlice: oblačno 12°C

Zacvičte s povánočními kily


Osobní trénink zdarma

Také jste si jako novoroční předsevzetí dali shodit povánoční přebytečná kila? Začít můžete hned v Aquapalace Fitness! 
Připravili jsme pro Vás hodinu osobního tréninku s jedním z našich zkušených trenérů, který Vám během hodinové lekce představí základy správného posilovaní. Pak už bude jen na Vás, zda se rozhodnete společně s námi pořádně zacvičit s povánočními kily!

Nabídka platí pro nové klienty Aquapalace Fitness, kteří nemají zakoupenou permanentku do fitness nebo elektronickou peněženku.

Jako nový klient obdržíte oproti vratné záloze 100 korun registrační kartičku, se kterou můžete fitness navštěvovat jednorázově i v budoucnu. 

S námi budete v novém roce 2019 fit i Vy! Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

Back to list of events

×
Hvězdice: tečkovaná různobarevně Koník: tečkován různobarevně Ryba: tečkovaná různobarevně Želva: tečkovaná různobarevně Hvězdice: tečkovaná bíle Vodní svět: schůdky do vody Fitness: srdce s tepem Saunový svět: člověk v sauně Spa a Wellness: masírující člověk Spa a Wellness: masírující člověk Gastro svět: talíř s příborem Hotel: manželská postel Peněženka Balneo & medical: vozíčkář Saunový svět: kyblík s vařečkou Saunový svět: kyblík s vařečkou Logo skupiny ČEZ Logo Let's Be Active