Go to main content

Čestlice: déšť 13°C

Mistrovství v jízdě na tobogánu se SKUPINOU ČEZ

Přijďte si užít netradiční disciplíny a vyhrát roční permanentku do Aquapalace Praha!

Program akce
11.00 h – zahájení akce a registrace závodníků Mistrovství v jízdě na tobogánu se SKUPINOU ČEZ, přidělení startovních čísel
12.00 – 13.00 h – zkušební jízdy, seznámení s pravidly závodu
12.00 h zahájení doprovodného programu – animační programy, soutěže pro děti,aquazorbing, hry ve vodě
13:00 h - slavnostní zahájení závodů, ostré jízdy všech kategorií 
15.00 h vyhlášení vítězů a předání cen za jednotlivé kategorie tobogany

REGISTRUJTE SE ZDE


Pravidla jízdy:
Jízda probíhá pouze na žlutém tobogánu RADIO BLANÍK, jízda na jiných tobogánech není počítána do závodů.
Registrovaní závodníci označeni číslem pojedou celkově dvakrát. Jedna jízda je zkušební, jedna ostrá jízda, při které je čas počítán do závodů.
Závodníci se řadí ke startu dle startovacích čísel, tedy závodník s číslem 1 jede jako první. Závodník, který se nedostaví včas na start, je diskvalifikován.
Závodník se připraví k jízdě na pokyn pořadatele a startuje, až mu pořadatel  dá pokyn. Závodník nesmí začít svou jízdu, pokud je jiný závodník na tobogánové dráze nebo v jeho těsné blízkosti.

Jak se počítá čas:
Na tobogánu je umístěn snímač čipů na startu i v cíli. Zařízení se sepne, jakmile nohy závodníka zmizí v tubusu tobogánu a konečný čas je spočten, jakmile nohy závodníka opustí tubus tobogánu.

Kdo vyhrává:
Vyhrává závodník s nejlepším časem ve své kategorii. Odměněni jsou závodníci na prvních 6 místech v jednotlivých kategoriích, tedy závodník s nejlepším časem, poté závodník s druhým nejlepším časem a závodník s třetím nejlepším časem a další vždy v jedné kategorii.

Styl jízdy:
Jízda je povolena vleže, vsedě nohama ve směru jízdy, po zádech.
Jízda je zakázána po břiše, hlavou dolů nebo ve více lidech.

Doporučení na plavky:
Plavky doporučujeme slipové, sportovní.
Zákaz je plavek se cvočkami, kovovými předměty nebo jakékoliv jiné plavky, které jsou v rozporu s řádem GMF Aquapark Prague a.s. nebo ohrožují bezpečnost jedince a jiných. Jízda bez plavek je zakázána.


 

Back to list of events

×
Hvězdice: tečkovaná různobarevně Koník: tečkován různobarevně Ryba: tečkovaná různobarevně Želva: tečkovaná různobarevně Hvězdice: tečkovaná bíle Vodní svět: schůdky do vody Fitness: srdce s tepem Saunový svět: člověk v sauně Spa a Wellness: masírující člověk Spa a Wellness: masírující člověk Gastro svět: talíř s příborem Hotel: manželská postel Peněženka Bulovka Dental Clinic Partnerský e-shop Balneo & medical: vozíčkář Saunový svět: kyblík s vařečkou Saunový svět: kyblík s vařečkou Logo skupiny ČEZ Logo Let's Be Active Lahátko s deštníkem Telefonní sluchátko Telefonní sluchátko Hlava dítěte Plamen Sauna fest: člověk v sauně Věrnostní program