Go to main content

Čestlice: slabý déšť 18°C

Tradiční Thajské masáže

Tradiční thajská masáž spojuje umění doteku, léčivých olejů, protahování a práce s energetickými body těla. Můžete si ji dopřát v různých podobách – jako thajskou či olejovou masáž, nebo jako specialitu našeho salonu Tesanee masáž.

Za zakladatele této unikátní terapie je považován indický lékař Jivaka Kumar Bhakka, který byl přítelem samotného Buddhy. Jako léčebná metoda byla kdysi thajská masáž součástí znalostí a dovedností každého budhistického mnicha. Základ tvoří nauka o energetických drahách. Cílem masáže je odstranit bloky v energetickém proudění a obnovit tak zdraví a psychickou pohodu.

V Thajsku jsou tyto tradiční masáže součástí všedního života a zdravého životního stylu. Masérská dovednost se v thajských rodinách dědí z generace na generaci. Ti, kteří se chtějí v umění masáží zdokonalit, se je učí ve vyhlášených chrámových školách.

Masáže prostě patří k Thajsku stejně jako vůně obětních květin nebo jako roucha buddhistických mnichů.


Tradiční thajská masáž

je vhodná pro vás, kteří jste unaveni, máte pocit napětí či bolesti.
 

Regenerační kůra

Regenerační kůra se skládá ze tří masáží, které dodají vašemu tělu a mysli harmonii. Jedná se o tři 90 minutové masáže, které svému tělu dopřejete ve zvýšené intenzitě v průběhu deseti dnů.
 

Královská masáž

Královská masáž je vším, co pomůže k celkové regeneraci organismu. Je kombinací tradiční thajské masáže a starodávné léčebné metody vycházející z přikládání horkých bylinných sáčků na místa, kde v těle proudí energie.
 

Tesanee masáž

Tesanee masáž je specialitou našeho salonu. Jedná se o kombinaci thajské a olejové masáže.
 

Back to list of events

×
Hvězdice: tečkovaná různobarevně Koník: tečkován různobarevně Ryba: tečkovaná různobarevně Želva: tečkovaná různobarevně Hvězdice: tečkovaná bíle Vodní svět: schůdky do vody Fitness: srdce s tepem Saunový svět: člověk v sauně Spa a Wellness: masírující člověk Spa a Wellness: masírující člověk Gastro svět: talíř s příborem Hotel: manželská postel Peněženka Bulovka Dental Clinic Partnerský e-shop Balneo & medical: vozíčkář Saunový svět: kyblík s vařečkou Saunový svět: kyblík s vařečkou Logo skupiny ČEZ Logo Let's Be Active Lahátko s deštníkem Telefonní sluchátko Telefonní sluchátko Plamen