Go to main content

Čestlice: jasno 18°C

Saunování se svařákem

Máte rádi vánoční pohodu a k tomu rádi relaxujete v saunách? Letos v našem saunovém světě tyto dvě věci propojíme a provoníme vůní svařáčku celý saunabar, kde si budete tento horký nápoj moci vychutnat. Každý, kdo se ve středu 19.12. přijde s námi saunovat, navíc dostane první svařák zdarma jako poděkování, že s námi trávíte volné chvíle a že nám dáváte vaší důvěru v největší saunový světě v České republice.

Věříme, že si náš svařáček užijete stejně jako relax v našich saunách a prohřívárnách a že si tu odpočinete od předvánočního shonu, který proudí všude kolem nás. Vánoce jsou pro spoustu lidí hektickým svátkem, a tak vám jistě svařené vínko zdarma přijde vhod a naladí vás na tu pravou vánoční náladu už před Štědrým dnem.

Pokud nestíháte a ještě sháníte dárky, třeba vám právě výběr z naší vánoční nabídky dárkových poukazů ušetří čas a ten budete moci věnovat sobě a nebo relaxu s vašimi přáteli. 

Nejvýhodnější saunování  

Back to list of events

×
Hvězdice: tečkovaná různobarevně Koník: tečkován různobarevně Ryba: tečkovaná různobarevně Želva: tečkovaná různobarevně Hvězdice: tečkovaná bíle Vodní svět: schůdky do vody Fitness: srdce s tepem Saunový svět: člověk v sauně Spa a Wellness: masírující člověk Gastro svět: talíř s příborem Hotel: manželská postel Peněženka Saunový svět: kyblík s vařečkou Logo skupiny ČEZ