Go to main content

Čestlice: slabý déšť 7°C

Studentská středa - Zakletý ostrov

Aquapalace Praha vyhlašuje Studentský Chillout každou středu!!! 

Každý student ví, že během náročného studia je důležitá relaxace a zábava s kamarády. Vyrazte proto na pořádnou párty už v půlce týdne! 

Každou 3.středu v měsíci Tě navíc čeká tématický event!

Pro studenty bude již od 15.00 hodin připraveno zvýhodněné vstupné a cool drinky, které spolehlivě navodí atmosféru letních večírků. Na vodním Paradise Cafe to také bude žít! Protančete večer u baru, nebo ve vodě. Čekají na Vás DJ's z klubu Misch Masch! Gogo tanečnice! Aquadancers rozžhaví svoje boky na pláži a Ty se k nim musíš bezpodmínečně přidat! Soutěže o drinky to je to, co Tě čeká každou 3. středu v měsíci! :)

Vstupné:

STUDENTSKÁ STŘEDA 3. STŘEDA V MĚSÍCI
běžná cena 350,00 Kč běžná cena 450,00 Kč
nyní akční cena 300,00 Kč nyní akční cena 400,00 Kč
s ISIC cena 250,00 Kč s ISIC 1+1 cena 400,00 Kč

Back to list of events

×
Hvězdice: tečkovaná různobarevně Koník: tečkován různobarevně Ryba: tečkovaná různobarevně Želva: tečkovaná různobarevně Hvězdice: tečkovaná bíle Vodní svět: schůdky do vody Fitness: srdce s tepem Saunový svět: člověk v sauně Spa a Wellness: masírující člověk Spa a Wellness: masírující člověk Gastro svět: talíř s příborem Hotel: manželská postel Peněženka Balneo & medical: vozíčkář Saunový svět: kyblík s vařečkou Saunový svět: kyblík s vařečkou Logo skupiny ČEZ Logo Let's Be Active