Shoď kila po Vánocích

Shoď kila po Vánocích

 

Vánoční svátky jsou za námi a s nimi skončilo i nekonečné přejídání.

Pokud jste se vyděsili při pohledu do zrcadla, nepropadejte panice. Poradíme vám, jak bleskově zatočit s přebytečnými kily a pomůžeme Vám vrátit se zpět do kondice. U nás na to nebudete sami!

Již od ledna si u nás můžete zakoupit balíček 4 tréninků s osobním trenérem za zvýhodněnou cenu, přičemž první trénink obdržíte zdarma – https://eshop.aquapalace.cz/fitness-po-vanocich

Přijďte si s námi zasoutěžit (souboj špeků :-) ) od 2. ledna až do 4 března 2018.

Soutěžit může každý návštěvník fitness Aquapalace Praha a to včetně zaměstnanců Aquapalace Praha. Registrace probíhá na recepci fitness v termínu 2.1.-21.1.2018. Prostřednictvím našeho přístroje InBody Vám bude změřena diagnostika těla, kterou od nás získáte zdarma.

Ukazatelem hodnocení bude: zhodnocení kondice ve výsledném listu měření InBody soutěžícího, což je směrodatný ukazatel výsledků soutěže.

Tři nejlepší ženy a muže v kategoriích klient fitness Aquapalace Praha a zaměstnanec Aquapalace Praha.

V průběhu soutěže je možné ještě 1 přeměření pro Váš lepší pocit, či ujištění, že se Vaše úsilí ubírá správným směrem.

Vyhlášení výsledků proběhne 9.3.2018 od 18:00 hod ve Fitness Aquapalace Praha. V rámci vyhlašování pro Vás máme připravenou zdravou ochutnávku výrobků od společnosti Extrifit, který je zároveň hlavním produktovým partnerem této soutěže.

Ceny vítězům předá Sabina Pleváková – absolutní vítězka Mistrovství Evropy v kategorii žen do 160 cm v Santa Sussana ve Španělsku v roce 2016.

 

 

 

 

 

ESHOP  

Zpět na výpis akcí