Přejít na hlavní obsah

Čestlice: jasno -5°C

Fitness

Návštěvní řád

Desatero návštěvníka fitness centra

  1. Vstup do fitnesscentra je dovolen osobám ve věku od 15 let. Dětem do 10 let není vstup povolen, dětem ve věku od 10 do 14 let je vstup povolen pouze za aktivního dohledu rodiče nebo jeho zákonného zástupce. Odpovědnost za zdraví dítěte nese v plném rozsahu jeho rodič nebo zákonný zástupce.
  2. Vstup do fitness centra je povolen pouze v čisté a kvalitní obuvi se světlou podrážkou a ve vhodném, pro cvičení určeném, sportovním oblečení. K převlékání a odložení oblečení slouží výhradně šatna.
  3. V celém prostoru fitnesscentra platí přísný zákaz konzumování potravin, kouření, používání otevřeného ohně a požívání alkoholických nápojů. Povoleny jsou pouze nealkoholické nápoje v plastových obalech. Osobám pod vlivem alkoholu nebo jiných omamných látek je vstup do prostor fitness centra zakázán.
  4. Při cvičení používejte ručník. Chráníte tím své zdraví, koženkový potah laviček a posilovacích strojů před agresivním působením potu.
  5. Činky, osy činek, kotouče a jiné vámi použité náčiní vracejte zpět do stojanů a na jejich místa.
  6. Za neuschované a neuzamčené předměty, cenné předměty, hotovost a oděvy neneseme žádnou odpovědnost. Pro jejich uschování prosím použijte bezpečnostní schránky umístěné ve vstupní recepci fitness centra.
  7. Při opuštění fitnesscentra je nutné skříňku bezpodmínečně vyklidit. V opačném případě bude vyklizena naším personálem, náklady spojené s tímto úkonem nese její uživatel.
  8. Cvičenci v prostorách fitnesscentra jsou povinni používat zařízení tak, aby svým nevhodným výběrem neohrozili svůj zdravotní stav ani zdraví jiných cvičenců.
  9. Pro potřeby první pomoci je v prostoru recepce fitness centra k dispozici lékárnička, vybavená dle platných předpisů a v souladu s poskytovanými službami.
  10. U náročných či nebezpečných cviků požádejte o dozor obsluhu recepce fitness centra.

Výše uvedený text nenahrazuje platný návštěvní a domovní řád, který jsou všichni návštěvníci povinni dodržovat a který je v plném znění k nahlédnutí ve vstupní hale a všech provozech Aquapalace Praha.

Hvězdice: tečkovaná různobarevně Koník: tečkován různobarevně Ryba: tečkovaná různobarevně Želva: tečkovaná různobarevně Hvězdice: tečkovaná bíle Vodní svět: schůdky do vody Fitness: srdce s tepem Saunový svět: člověk v sauně Spa a Wellness: masírující člověk Gastro svět: talíř s příborem Hotel: manželská postel Peněženka Saunový svět: kyblík s vařečkou Logo skupiny ČEZ