Go to main content

Čestlice: jasno 16°C

Saunový svět - Ladies evening

Saunový svět - Ladies evening

Ladies evening - každou středu od 18 hodin v Saunovém světě v Aquapalace Praha vyhrazené sauny jen pro ženy. Přijďte si užít báječné odpoledne či večer v saunovém světě. Připravily jsme pro VÁS speciální saunové rituály, bylinné peelingy a relaxaci. Vstupenka platí každou středu od 18 do 23 hodin.

CZK540 incl. VAT

Dedication

Type your dedication in the text box, or leave it empty and write your dedication by hand.

You can print the gift voucher at home, send it to the recipient electronically as a .pdf file, or send it by post on glossy paper and in a rectangular envelope. Whichever method you choose, you can be sure they will be thrilled.

150/150 characters left
Voucher preview
Hvězdice: tečkovaná různobarevně Koník: tečkován různobarevně Ryba: tečkovaná různobarevně Želva: tečkovaná různobarevně Hvězdice: tečkovaná bíle Vodní svět: schůdky do vody Fitness: srdce s tepem Saunový svět: člověk v sauně Spa a Wellness: masírující člověk Spa a Wellness: masírující člověk Gastro svět: talíř s příborem Hotel: manželská postel Peněženka Bulovka Dental Clinic Partnerský e-shop Balneo & medical: vozíčkář Saunový svět: kyblík s vařečkou Saunový svět: kyblík s vařečkou Logo Let's Be Active Lahátko s deštníkem Hlava dítěte Plamen Sauna fest: člověk v sauně Věrnostní program