Go to main content

Čestlice: slabý déšť 4°C

Podzimní koupelové rituály

Objevte účinek blahodárných aromaterapeutických koupelí a vychutnejte si uvolňující masáž vonnými oleji v jedinečném rituálu pro krásu, zdraví a pocit pohody. Ideální relaxace pro nevlídné podzimní dny

Výběr ze tří rituálů uspokojí požadavky každého našeho klienta, ošetření jsou vhodná pro muže i ženy.
 

Rituál Omlazení

zahrnuje vonnou koupel s přísadou mořské soli, mléka a růžových květů a masáž zad a šíje rejuvenačním olejem s výtažky myrhy.
 

Rituál Antistress

zahrnuje vonnou koupel s přísadou mořské soli a svěžích květů a masáž zad a šíje uvolňujícím olejem s výtažky citrusů a levandule.
 

Rituál Detox

zahrnuje vonnou koupel s přísadou mořské soli a citrusů a masáž zad a šíje detoxikačním olejem s výtažky cypřiše a vzácných bylin.
 
 
Ošetření 60 min. zahrnuje:
  • Přísadovou koupel 20 min.
  • Částečnou relaxační aroma-masáž 30 min.

Back to list of events

×
Hvězdice: tečkovaná různobarevně Koník: tečkován různobarevně Ryba: tečkovaná různobarevně Želva: tečkovaná různobarevně Hvězdice: tečkovaná bíle Vodní svět: schůdky do vody Fitness: srdce s tepem Saunový svět: člověk v sauně Spa a Wellness: masírující člověk Spa a Wellness: masírující člověk Gastro svět: talíř s příborem Hotel: manželská postel Peněženka Balneo & medical: vozíčkář Saunový svět: kyblík s vařečkou Saunový svět: kyblík s vařečkou Logo skupiny ČEZ Logo Let's Be Active