Go to main content

Čestlice: jasno 25°C

Peeling Marine

Stárnutí, opakované opalování, znečištěné prostředí a životní styl ( kouření, alkohol) toto všechno zpomaluje obnovu pokožky. Její kvalita se postupně zhoršuje, začínají být vidět vrásky a celkové stárnutí pokožky. V boji za obnovu pokožky je výborným pomocníkem kyselina mléčná. 

V listopadu si k nám můžete zajít na úplně 1. mořský peeling (Marine Peel), bohatý na kyseliny získané fermentací mikronizovaných mořských řas a výsledkem je kyselina mléčná, jenž postupně již od 1.ošetření viditelně zlepšuje kvalitu pleti. 

Cena: 1.190 Kč.


 

Back to list of events

×
Hvězdice: tečkovaná různobarevně Koník: tečkován různobarevně Ryba: tečkovaná různobarevně Želva: tečkovaná různobarevně Hvězdice: tečkovaná bíle Vodní svět: schůdky do vody Fitness: srdce s tepem Saunový svět: člověk v sauně Spa a Wellness: masírující člověk Spa a Wellness: masírující člověk Gastro svět: talíř s příborem Hotel: manželská postel Peněženka Balneo & medical: vozíčkář Saunový svět: kyblík s vařečkou Saunový svět: kyblík s vařečkou Logo skupiny ČEZ Logo Let's Be Active