Go to main content

Čestlice: jasno 9°C

OPEN WEEK 7.9.-13.9.2020

PŘIJĎTE SI VYZKOUŠET NOVÉ SKUPINOVÉ LEKCE!

Nastartujte po létě svoji kondici v Aquapalace Fitness Praha. Od září jsme pro vás připravili bohatou nabídku nových skupinových lekcí. V týdnu od 7. do 13.9. je můžete vyzkoušet úplně zdarma. 

Redukujte tuky a posilte imunitu při naší nové lekci BE FIT. Kromě kondičního tréninku na vás po každé lekci bude čekat nápoj plný vitamínů. 
Pořádnou porci kalorií spálíte na naší lekci JUMPINGu, která je navíc šetrná pro vaše klouby, kyčle a kolena. 
Krásnou postavu vytvaujete při lekci BŘICHO & ZADEK.
Zacvičit si u  nás mohou i vaše ratolesti. Nová lekce KONDIČNÍ CVIČENÍ PRO DĚTI je zaměřena na dívky i chlapce ve věku 8-10 let. 

Během akce OPEN WEEK si můžete vybrat i z naší stále nabídky skupinových lekcí, ve které nechbí oblíbený pilates, jóga, zdarvá záda, bosu, kruhový trénink, tabata, box, aquaerobic a indoorcycling.

A pozor! Naše skupinové lekce můžete během akce open week navštívit i opakovaně!

Těšíme se na vás!

Back to list of events

×
Hvězdice: tečkovaná různobarevně Koník: tečkován různobarevně Ryba: tečkovaná různobarevně Želva: tečkovaná různobarevně Hvězdice: tečkovaná bíle Vodní svět: schůdky do vody Fitness: srdce s tepem Saunový svět: člověk v sauně Spa a Wellness: masírující člověk Spa a Wellness: masírující člověk Gastro svět: talíř s příborem Hotel: manželská postel Peněženka Balneo & medical: vozíčkář Saunový svět: kyblík s vařečkou Saunový svět: kyblík s vařečkou Logo skupiny ČEZ Logo Let's Be Active