Go to main content

Čestlice: jasno 12°C

Sauna World

Nejvýhodnější saunová permanentka

Oct 13, 2019 — Mar 31, 2020

Nejvýhodnější saunování s naší permanentku nyní s akční cenou 6 990 Kč.

Permanentka obsahuje:
  • neomezený počet vstupů do Saunového světa po dobu 6 měsíců
  • vstup na všechny saunové ceremoniály (vyjma ceremoniálu Lady beauty, Pivního ceremoniálu a ceremoniálu Péče o pokožku)
  • parkování zdarma
  • hlídání dětí zdarma
  • zápůjčka jednoho prostěradla
Zakoupit na e-shopu nyní

 

Od 14.10. do 31.3. 2020 si Saunovou permanentku můžete zakoupit na našem e-shopu, nebo na pokladnách Aquapalace Praha, její platnost je 6 měsíců od data nákupu za akční cenu!
Permanentka je nepřenosná a obsahuje vstupy pouze do Saunového světa. Vstup do Vodního světa je v rámci permanentky ve výši 30 minut, po překročení tohoto limitu se načítá poplatek ve výši 5 Kč/minuta.

Tuto saunovou permanentku nelze kombinovat s dalšími slevami a akčními nabídkami.
Použití permanentky se řídí platnými všeobecnými obchodními podmínkami společnosti GMF AQUAPARK PRAGUE, a.s.
      
     

Těšíme se na Vás!

*fotografie jsou ilustračního charakteru

DO ESHOPU  

Back to the calendar

Hvězdice: tečkovaná různobarevně Koník: tečkován různobarevně Ryba: tečkovaná různobarevně Želva: tečkovaná různobarevně Hvězdice: tečkovaná bíle Vodní svět: schůdky do vody Fitness: srdce s tepem Saunový svět: člověk v sauně Spa a Wellness: masírující člověk Spa a Wellness: masírující člověk Gastro svět: talíř s příborem Hotel: manželská postel Peněženka Bulovka Dental Clinic Partnerský e-shop Balneo & medical: vozíčkář Saunový svět: kyblík s vařečkou Saunový svět: kyblík s vařečkou Logo skupiny ČEZ Logo Let's Be Active Lahátko s deštníkem Hlava dítěte Plamen Sauna fest: člověk v sauně Věrnostní program