Go to main content

Čestlice: zataženo 13°C

Privátní metličky

Zcela nový prožitek ze saunování vám přinášíme díky privátní proceduře Metličkování. Jistě jste již slyšeli nebo i viděli jak takový ceremoniál, oblíbený především ve Finsku a nebo v Rusku, probíhá. Metličkování se provádí nejčastěji pomocí březových metliček v horké sauně a v našem případě je masáž připravena pro jednotlivce nebo pro páry. 
 
Přínos metličkování:
krásná vůně – čistě přírodní aromaterapie
léčivé účinky přírodních silic z listů
masáž a prokrvení těla, uvolnění svalů a napětí
osvěžení pro tělo, ducha a mysl
posílení imunity a harmonizace organismu

V Aquapalace Praha si můžete objednat 45 minut dokonalé masáže s nejlepším metličkářem v České republice Jaroslavem Penkem.

Ceremoniál objednávejte na recepci SPA nebo na telefonním čísle +420 271 104 131 za cenu 1 290 Kč pro jednu osobu nebo za 1 490 Kč pro dvě osoby.

 

Back to list of events

×
Hvězdice: tečkovaná různobarevně Koník: tečkován různobarevně Ryba: tečkovaná různobarevně Želva: tečkovaná různobarevně Hvězdice: tečkovaná bíle Vodní svět: schůdky do vody Fitness: srdce s tepem Saunový svět: člověk v sauně Spa a Wellness: masírující člověk Spa a Wellness: masírující člověk Gastro svět: talíř s příborem Hotel: manželská postel Peněženka Balneo & medical: vozíčkář Saunový svět: kyblík s vařečkou Saunový svět: kyblík s vařečkou Logo skupiny ČEZ Logo Let's Be Active