Přejít na hlavní obsah

Čestlice: slabý déšť 10°C

FINANČNÍ CONTROLLER

Hlavní pracovní Náplň práce:
  • vytváření pravidelných a ad hoc reportů,
  • příprava měsíčních reportů pro představenstvo,
  • tvorba ekonomických analýz,
  • analýza tržeb a nákladů resortu a jednotlivých středisek,
  • vyhodnocování a prezentace profitability manažerům jednotlivých středisek,
  • návrh opatření pro zlepšování ukazatelů hospodářského výsledku,
  • vedení a koordinace přípravy rozpočtů,
  • spolupráce při analýzách investičních projektů – efektivnosti a návratnosti investice,
  • podpora účetního oddělení při rozúčtování nákladů,
  • denní práce v MS Excel.
Požadujeme:
  • zkušenost na pozici finančního controllera min. 3 roky,
  • zkušenost s přípravou reportů, budgetu a komunikací s držiteli rozpočtů,
  • analytické myšlení, systematičnost a smysl pro detail,
  • výborná znalost MS Excel podmínkou,
  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru.
Nabízíme:
  • mzdu odpovídající délce dosavadní praxi a získaným zkušenostem,
  • vstupy zdarma do aquaparku a fitness pro Vás nebo Vaši rodinu (měsíčně za více než 10 000 Kč),
  • dotované stravování, nápoje zdarma,
  • parkování zdarma v areálu Aquapalace, nebo aquabus zdarma ze stanice metra Opatov (tam i zpět),
  • výrazné slevy na další firemní služby a také služby a produkty našich obchodních partnerů.

Hvězdice: tečkovaná různobarevně Koník: tečkován různobarevně Ryba: tečkovaná různobarevně Želva: tečkovaná různobarevně Hvězdice: tečkovaná bíle Vodní svět: schůdky do vody Fitness: srdce s tepem Saunový svět: člověk v sauně Spa a Wellness: masírující člověk Spa a Wellness: masírující člověk Gastro svět: talíř s příborem Hotel: manželská postel Peněženka Bulovka Dental Clinic Partnerský e-shop Balneo & medical: vozíčkář Saunový svět: kyblík s vařečkou Saunový svět: kyblík s vařečkou Logo Let's Be Active Lahátko s deštníkem Hlava dítěte Plamen Sauna fest: člověk v sauně Věrnostní program