Go to main content

Čestlice: oblačno 18°C

Jaro ve SPA

JARNÍ DETOX

Co na vás čeká? 

 • peeling à la carte

  Peeling odstraňuje odumřelé buňky, napomáhá jejich obnově a zároveň stimuluje krevní oběh. Pokožka je pak krásně hebká a jemná.
 • privátní parní lázeň

  Parní lázeň má skvělé účinky jak na lidské tělo, tak na psychiku. Při pobytu v páře dochází k uvolnění a lepšímu prokrvení svalstva, z těla se vyplavují škodlivé látky. Dobrý vliv má pára i na dýchací obtíže. 

 • detox masáž

  Detoxikační masáž zbaví tělo toxinů a příjemně vás naladí do jarních dní. Díky masáži se zbavíte napětí, pomůže zlepšit kvalitu vašeho spánku či zvýšit tělesnou výkonnost.

 • relaxace a speciální detox čaj

  Závěrečný odpočinek si vychutnáte v relaxační místnosti s šálkem detoxikačního čaje.

Cena 1990 Kč

Platnost akce 1. 3.-31. 5. 2022

Objednávky na recepci SPA nebo na tel.: 739 341 082
 

Ze SPA & WELLNESS Aquapalace Praha přejeme krásné jarní dny a těšíme se na vás!

ESHOP  

Back to list of events

×
Hvězdice: tečkovaná různobarevně Koník: tečkován různobarevně Ryba: tečkovaná různobarevně Želva: tečkovaná různobarevně Hvězdice: tečkovaná bíle Vodní svět: schůdky do vody Fitness: srdce s tepem Saunový svět: člověk v sauně Spa a Wellness: masírující člověk Spa a Wellness: masírující člověk Gastro svět: talíř s příborem Hotel: manželská postel Peněženka Bulovka Dental Clinic Partnerský e-shop Balneo & medical: vozíčkář Saunový svět: kyblík s vařečkou Saunový svět: kyblík s vařečkou Logo skupiny ČEZ Logo Let's Be Active Lahátko s deštníkem Telefonní sluchátko Telefonní sluchátko Hlava dítěte Plamen Sauna fest: člověk v sauně Věrnostní program