Go to main content

Čestlice: jasno 12°C

Spa & wellness

Hýčkání ve SPA – VÝHODNÝ VOŇAVÝ BALÍČEK

Mar 1, 2023 — Mar 31, 2023

Načerpejte energii a nenechte si ujít speciální březnovou akci u nás ve SPA. 
Luxusní balíček je složený z ikonických procedur, které vám dopřejí restart celého těla a užijete si relax v našich krásných prostorech Spa & Wellness Aquapalace Praha. 

Permanentka obsahuje 5x aroma masáž po dobu 30 nebo 60 minut, která se zaměřuje na komplexní relax, jak těla, tak vaší duše. To vše za doprovodu speciálních aromatických olejů, které umocní vaši náladu a celkový relax. 
A
jako DÁREK od nás dostanete VSTUP ZDARMA DO PRIVÁTNÍ MÍSTNOSTI HAMMAM. Tato procedura má původ z Turecka a její dominantou je parní lázeň, peeling, olej a vyhřívaný mramorový stůl Hammam.

AKČNÍ CENA: 
5 x 30 min. masáž  4990 Kč + DÁREK VSTUP DO HAMMAM
5 x 60 min. masáž  7590 Kč + DÁREK VSTUP DO HAMMAM

Akce platí do 31.3.2023, tak neváhejte a rezervujte si termín na tel. 739 341 082 nebo osobně na naší recepci. Najdete nás v 1. patře areálu Aquapalace.

Další příjemné procedury najdete zde: https://bit.ly/ESHOPSPA

Nechte se hýčkat a rozmazlovat – jsme tu pro Vás.
tým SPA & Wellness Aquapalace Praha
 

Back to the calendar

Hvězdice: tečkovaná různobarevně Koník: tečkován různobarevně Ryba: tečkovaná různobarevně Želva: tečkovaná různobarevně Hvězdice: tečkovaná bíle Vodní svět: schůdky do vody Fitness: srdce s tepem Saunový svět: člověk v sauně Spa a Wellness: masírující člověk Spa a Wellness: masírující člověk Gastro svět: talíř s příborem Hotel: manželská postel Peněženka Bulovka Dental Clinic Partnerský e-shop Balneo & medical: vozíčkář Saunový svět: kyblík s vařečkou Saunový svět: kyblík s vařečkou Logo skupiny ČEZ Logo Let's Be Active Lahátko s deštníkem Hlava dítěte Plamen Sauna fest: člověk v sauně Věrnostní program