Go to main content

Čestlice: jasno 0°C

Hammam - jedinečný zážitek pro duši a tělo

Vydejte se do exotiky za relaxací a očistou celého těla.

Hammam nabízí prostor pro odpočinek, osvěžení duše a relaxaci těla. Celou očistu podpoříte peelingem, který si u nás v jedinečném PEELING BAR AQUAPALACE PRAHA® můžete sami namíchat z vůní a ingrediencí, které vám budou nejbližší. 

Místnost s parní saunou a vyhřívaným mramorovým stolem je vhodná až pro 4 osoby. Do konce listopadu si můžete objednat voucher na 60 minut do privátního Hammamu za akční cenu 990Kč (sníženou z původních 1690Kč). Platnost voucheru 3 měsíce od data otevření Spa.

Voucher je možné objednat na tel. 739341082 nebo ✉️ recepcespa@aquapalace.cz.

 
 

Back to list of events

×
Hvězdice: tečkovaná různobarevně Koník: tečkován různobarevně Ryba: tečkovaná různobarevně Želva: tečkovaná různobarevně Hvězdice: tečkovaná bíle Vodní svět: schůdky do vody Fitness: srdce s tepem Saunový svět: člověk v sauně Spa a Wellness: masírující člověk Spa a Wellness: masírující člověk Gastro svět: talíř s příborem Hotel: manželská postel Peněženka Balneo & medical: vozíčkář Saunový svět: kyblík s vařečkou Saunový svět: kyblík s vařečkou Logo skupiny ČEZ Logo Let's Be Active Lahátko s deštníkem Telefonní sluchátko