Go to main content

Čestlice: slabý déšť 18°C

Fat Direct Tour

Rádi testujete nové věci? Rádi se učíte a hltáte novinky z oblasti cvičebních plánů, fitness výživy a doplňků stravy?

Pokud ano máme program na středeční večer 6.2. 2019 právě pro vás. Do našeho Fitness Aquapalace Praha totiž v rámci Fat Direct Tour přijede mistr světa v klasické kulturistice z roku 2017 Jakub Prchal a přiveze s sebou dobroty od značky NUTREND, ale bude také připraven na vaše otázky v rámci Fitness semináře a můžete se těšit že si s vámi i zacvičí.

Každý kdo dorazí, bude moci zdarma ochutnat novinku od značky NUTREND, speciální nakopávač a zároveň spalovač - shot 2v1 Fat Direct a pokud se zúčastníte semináře nebo kruháku s Jakubem Prchalem, ještě vás čeká zdarma třicetidenní dietní plán.

16:30 – 17:00 Ochutnávka produktů NUTREND
17:00 – 18:00 Kruhový trénink s Jakubem Prchalem
18:00 – 19:00 Seminář s Jakubem Prchalem
19:00 – 19:30 Ochutnávka Produktů NUTREND

Se značkou NUTREND spolupracuje i člen našeho Fitness Václav „Noid“ Bárta a extrémní překážková běžkyně Petra Veselá, a i oni pokud jim časové možnosti dovolí, přislíbili že dorazí a zacvičí si s vámi.

Rezervace na kruhák i na seminář je možné dělat v našem rezervačním systému, místa jsou ale kapacitně omezena.

REZERVACE ZDE  

Back to list of events

×
Hvězdice: tečkovaná různobarevně Koník: tečkován různobarevně Ryba: tečkovaná různobarevně Želva: tečkovaná různobarevně Hvězdice: tečkovaná bíle Vodní svět: schůdky do vody Fitness: srdce s tepem Saunový svět: člověk v sauně Spa a Wellness: masírující člověk Spa a Wellness: masírující člověk Gastro svět: talíř s příborem Hotel: manželská postel Peněženka Bulovka Dental Clinic Partnerský e-shop Balneo & medical: vozíčkář Saunový svět: kyblík s vařečkou Saunový svět: kyblík s vařečkou Logo skupiny ČEZ Logo Let's Be Active Lahátko s deštníkem Telefonní sluchátko Telefonní sluchátko Plamen