Go to main content

Čestlice: zataženo 0°C

BUDUJEME IMUNITU S TEREZIA COMPANY

Podzim je období, které dává naší imunitě pořádně zabrat. Přechody z tepla do zimy, výkyvy teplot, chladný vzduch, který dýcháme…Ve Fitness Aquapalace Praha se na vaši návštěvu těšíme každý den a proto chceme, abyste byli zdraví a vaše imunita silná.

Využijte proto naší listopadové akce, kdy k tříměsíční permanentce dostanete poukaz na 500Kč na nákup vitamínů od značky Terezia company. Nebo si rovnou pořiďte členství na celý rok spolu poukazem na 1 000Kč!

Na své si přijde každý, protože využití služeb ve Fitness Aquapalace je pestré.  Ať už budete chtít chodit cvičit, plavat do bazénu nebo relaxovat v Saunovém světě, u nás je možné vše. 

Akce platí od 16.11. do 30.11.2023.
 
Těšíme se na vás!

Back to list of events

×
Hvězdice: tečkovaná různobarevně Koník: tečkován různobarevně Ryba: tečkovaná různobarevně Želva: tečkovaná různobarevně Hvězdice: tečkovaná bíle Vodní svět: schůdky do vody Fitness: srdce s tepem Saunový svět: člověk v sauně Spa a Wellness: masírující člověk Spa a Wellness: masírující člověk Gastro svět: talíř s příborem Hotel: manželská postel Peněženka Bulovka Dental Clinic Partnerský e-shop Balneo & medical: vozíčkář Saunový svět: kyblík s vařečkou Saunový svět: kyblík s vařečkou Logo skupiny ČEZ Logo Let's Be Active Lahátko s deštníkem Hlava dítěte Plamen Sauna fest: člověk v sauně Věrnostní program