Go to main content

Čestlice: zataženo 4°C

BUDUJEME IMUNITU S TEREZIA COMPANY

Podzim je období, které dává naší imunitě pořádně zabrat. Přechody z tepla do zimy, výkyvy teplot, chladný vzduch, který dýcháme…Ve Fitness Aquapalace Praha se na vaši návštěvu těšíme každý den a proto chceme, abyste byli zdraví a vaše imunita silná.

Využijte proto naší listopadové akce, kdy k tříměsíční permanentce dostanete balíček na podporu imunity od značky Terezia company pro vaši imunitu na 1 měsíc. Nebo si rovnou pořiďte členství na celý rok spolu s balíčkem pro vaši imunitu na 3 měsíce!

Na své si přijde každý, protože využití služeb ve Fitness Aquapalace je pestré.  Ať už budete chtít chodit cvičit, plavat do bazénu nebo relaxovat v Saunovém světě, u nás je možné vše. 

Permanentku můžete zakoupit na následujícím odkaze: https://bit.ly/3DrF2Ea
 
Těšíme se na vás!

Back to list of events

×
Hvězdice: tečkovaná různobarevně Koník: tečkován různobarevně Ryba: tečkovaná různobarevně Želva: tečkovaná různobarevně Hvězdice: tečkovaná bíle Vodní svět: schůdky do vody Fitness: srdce s tepem Saunový svět: člověk v sauně Spa a Wellness: masírující člověk Spa a Wellness: masírující člověk Gastro svět: talíř s příborem Hotel: manželská postel Peněženka Bulovka Dental Clinic Partnerský e-shop Balneo & medical: vozíčkář Saunový svět: kyblík s vařečkou Saunový svět: kyblík s vařečkou Logo skupiny ČEZ Logo Let's Be Active Lahátko s deštníkem Telefonní sluchátko Telefonní sluchátko Hlava dítěte Plamen Sauna fest: člověk v sauně Věrnostní program