Go to main content

Čestlice: zataženo 18°C

SKUPINOVÉ LEKCE

Vážení klienti,

od 27. dubna platí nový rozvrh skupinových lekcí, který jsme pro vás připravili s ohledem na vaši maximální bezpečnost.

V sále budou označeny cvičební místa tak, aby se zachovala potřebná vzdálenost mezi jednotlivými cvičícími minimálně 2 metry. Na každou lekci je kapacita maximálně 8 osob a mezi jednotlivými lekcemi je vždy minimálně 15 minutová pauza na úklid a vyvětrání sálu.

Klientům doporučujeme, aby cvičební pomůcky kvůli vlastní bezpečnosti vydesinfikovali před i po jejich použití. Desinfekce je připravena přímo v sále v dostatečném množství.

Věříme, že i přes nutná omezení si cvičení společně užijeme a těšíme se na vás!


 

Back to list of events

×
Hvězdice: tečkovaná různobarevně Koník: tečkován různobarevně Ryba: tečkovaná různobarevně Želva: tečkovaná různobarevně Hvězdice: tečkovaná bíle Vodní svět: schůdky do vody Fitness: srdce s tepem Saunový svět: člověk v sauně Spa a Wellness: masírující člověk Spa a Wellness: masírující člověk Gastro svět: talíř s příborem Hotel: manželská postel Peněženka Bulovka Dental Clinic Partnerský e-shop Balneo & medical: vozíčkář Saunový svět: kyblík s vařečkou Saunový svět: kyblík s vařečkou Logo skupiny ČEZ Logo Let's Be Active Lahátko s deštníkem Telefonní sluchátko