Go to main content

Čestlice: zataženo 19°C

Fitness

Dárek pro zdraví a sílu

Nov 21, 2023 — Dec 1, 2023

Vítejte v Fitness Aquapalace Praha, místě, kde se nejen posilují těla, ale také tvoří nezapomenutelné zážitky! Chceme vám představit jedinečnou příležitost:

Dárek pro zdraví a sílu

Oživte své fitness cíle s naší nabídkou tříměsíčních a ročních permanentek. Připravili jsme pro vás prostorné, dvoupodlažní fitness centrum, které patří k těm nejlépe vybaveným v ČR. Začátečníci i pokročilí cvičenci zde naleznou přesně to, co potřebují.

Proč zvolit Fitness Aquapalace Praha?

 1. Rozsáhlý prostor pro naprostou volnost pohybu
  Naše dvoupodlažní prostory dodají vašemu cvičení jedinečný rozměr. Bez ohledu na to, zda budujete svaly nebo redukujete váhu, máme pro vás připravené moderní bruslařské trenažéry, kardiotrenažéry, strečinkovou zónu a kvalitní posilovací stroje TECHNOGYM.

 2. Výběr lekcí pro každého
  Zamilujte si cvičení ve skupině! Naše lekce jsou plné energie a motivace. Bez ohledu na vaší úroveň si vyberete z široké škály lekcí, které vás posunou blíž k vašim cílům.

 3. Odborníci vám pomohou dosáhnout maximálních výsledků
  Spojte se s našimi odborníky! Zkušení trenéři vám poskytnou dohled nad vaším pokrokem a nastaví vám individuální tréninkové plány.

 4. Saunový svět jako bonus
  Jsme jediné fitness centrum s bohatým Saunovým světem. Relaxujte ve finských saunách, římských lázních, srubové báni nebo ochlazovacích bazéncích. Každý den vás čeká až 20 saunových ceremoniálů.

 5. Pohodlná dostupnost
  Na cestě k nám se nezapotíte. Jsme pohodlně dostupní hromadnou dopravou i autem, které v pohodě zaparkujete v našem parkovacím domě.

Věnujte sobě nebo svým blízkým dárek zdraví a zážitků. Darujte permanentku do Fitness Aquapalace Praha a zažijte fitness jako nikdy předtím! Ἰ1

Nyní je ten správný čas začít cestu k lepší verzi sebe sama. Těšíme se na vás v Fitness Aquapalace Praha! 

Více informací na čísle 271 104 132 nebo na emailu fitness@aquapalace.cz

Back to the calendar

Hvězdice: tečkovaná různobarevně Koník: tečkován různobarevně Ryba: tečkovaná různobarevně Želva: tečkovaná různobarevně Hvězdice: tečkovaná bíle Vodní svět: schůdky do vody Fitness: srdce s tepem Saunový svět: člověk v sauně Spa a Wellness: masírující člověk Spa a Wellness: masírující člověk Gastro svět: talíř s příborem Hotel: manželská postel Peněženka Bulovka Dental Clinic Partnerský e-shop Balneo & medical: vozíčkář Saunový svět: kyblík s vařečkou Saunový svět: kyblík s vařečkou Logo Let's Be Active Lahátko s deštníkem Hlava dítěte Plamen Sauna fest: člověk v sauně Věrnostní program