Přejít na hlavní obsah

Čestlice: zataženo 17°C

Vítejte v Aquapalace Praha

V nejzábavnějším aquaparku ve střední Evropě

Unikátní Vodní svět o rozloze 9 150 m2 je největším aquaparkem ve střední Evropě. Je tvořen třemi paláci, v nichž si na své přijde opravdu každý.

Rozsáhlý Saunový svět tvoří komplex celkem čtrnácti druhů saun a prohříváren. Saunový svět je dělen na finské sauny, římské lázně a venkovní sauny.

Luxusní SPA & Wellness centrum určené pro milovníky odpočinku, pravidelných masáží či obličejových procedur. Budete v péči vysoce vyškoleného personálu.

Moderní plně klimatizované dvoupodlažní Fitness centrum disponuje rozsáhlou kardiozónou s řadou známých i nejnovějších kardiotrenažerů.

Ceník Aquapalace Praha

Přijďte si odpočinout do wellness, užít si luxusní saunovou proceduru nebo zažít adrenalin na našich togobánech

Všední dny

3 HODINY CELÝ DEN
Dítě 699 Kč 799 Kč
Student / Senior 899 Kč 999 Kč
Dospělý 999 Kč 1099 Kč
Rodina 2599 Kč 2799 Kč

Víkendy, svátky, prázdniny

3 hod. Celý den
Dítě 849 Kč 949 Kč
Student / Senior 1049 Kč 1149 Kč
Dospělý 1149 Kč 1249 Kč
Rodina 3049 Kč 3249 Kč
Hvězdice: tečkovaná různobarevně Koník: tečkován různobarevně Ryba: tečkovaná různobarevně Želva: tečkovaná různobarevně Hvězdice: tečkovaná bíle Vodní svět: schůdky do vody Fitness: srdce s tepem Saunový svět: člověk v sauně Spa a Wellness: masírující člověk Spa a Wellness: masírující člověk Gastro svět: talíř s příborem Hotel: manželská postel Peněženka Bulovka Dental Clinic Partnerský e-shop Balneo & medical: vozíčkář Saunový svět: kyblík s vařečkou Saunový svět: kyblík s vařečkou Logo Let's Be Active Lahátko s deštníkem Hlava dítěte Plamen Sauna fest: člověk v sauně Věrnostní program