Go to main content

Čestlice: zataženo 0°C

Swimming pool party

!!!První obrovská swimming pool party v Aquapalace Praha!!!

Akce se koná v nejzábavnějším aquaparku ve střední Evropě. Za předpokladu pěkného počasí to bude párty pod širým sluncem, pokud nám přát počasí nebude, nic se neděje, protože akce proběhne v ČEZ Paláci pokladů, kde je celý rok krásných 32 stupňů. 

Speciálním drinkem pro tuto akci je nachlazená Cubata Especial, která obsahuje rum Havana Especial, Coca-colu, ledovou tříšť a limetku. 

Výhodná cena pro studenty, kteří předloží jakýkoli studentský průkaz je od 17 hodin za pouhých 450,00 Kč. V ceně kromě nabitého line up v čele s českou špičkou MATAMAR, máte i koupačku do 22 hodin. 

LINE UP:

18:00 - 19:00 Dj Brian

19:00 - 20:00 Ludwig & Patrik Junior

20:00 - 21:00 MATAMAR

21:00 - 22:00 Chris Davies

Přijď i ty na největší bazénovou párty tohoto léta. 

Za předpokladu, že bude hudební produkce probíhat v ČEZ Paláci pokladů:
  • od 16:00 nebude v provozu Pirátská loď a s ní spojené dětské bazénky
  • neproběhne vodní lasershow
  • zároveň bude zkrácen animační program do 18:00
Děkujeme za pochopení a budeme se na Vás těšit.

VSTUPENKY ZDE  

Back to list of events

×
Hvězdice: tečkovaná různobarevně Koník: tečkován různobarevně Ryba: tečkovaná různobarevně Želva: tečkovaná různobarevně Hvězdice: tečkovaná bíle Vodní svět: schůdky do vody Fitness: srdce s tepem Saunový svět: člověk v sauně Spa a Wellness: masírující člověk Spa a Wellness: masírující člověk Gastro svět: talíř s příborem Hotel: manželská postel Peněženka Bulovka Dental Clinic Partnerský e-shop Balneo & medical: vozíčkář Saunový svět: kyblík s vařečkou Saunový svět: kyblík s vařečkou Logo skupiny ČEZ Logo Let's Be Active Lahátko s deštníkem Hlava dítěte Plamen Sauna fest: člověk v sauně Věrnostní program