Go to main content

Čestlice: zataženo 17°C

SaunaFest - doplatek permanentka 2-4 dny

SaunaFest - doplatek permanentka 2-4 dny

Platnost: Platí pro Saunafest 2023 od 23.3. do 26.3.2023 Vstupenku předložte na pokladně Aquapalace Praha. Vstupenka dle typu zahrnuje 2-4 dny na Saunafestu - vstupenka na akci a k tomu 2x přednostní vstup na ceremoniál. Platí pro majitele saunových permanentek nebo členství.

CZK890 incl. VAT

Dedication

Type your dedication in the text box, or leave it empty and write your dedication by hand.

You can print the gift voucher at home, send it to the recipient electronically as a .pdf file, or send it by post on glossy paper and in a rectangular envelope. Whichever method you choose, you can be sure they will be thrilled.

150/150 characters left
Voucher preview
Hvězdice: tečkovaná různobarevně Koník: tečkován různobarevně Ryba: tečkovaná různobarevně Želva: tečkovaná různobarevně Hvězdice: tečkovaná bíle Vodní svět: schůdky do vody Fitness: srdce s tepem Saunový svět: člověk v sauně Spa a Wellness: masírující člověk Spa a Wellness: masírující člověk Gastro svět: talíř s příborem Hotel: manželská postel Peněženka Bulovka Dental Clinic Partnerský e-shop Balneo & medical: vozíčkář Saunový svět: kyblík s vařečkou Saunový svět: kyblík s vařečkou Logo skupiny ČEZ Logo Let's Be Active Lahátko s deštníkem Hlava dítěte Plamen Sauna fest: člověk v sauně Věrnostní program