Go to main content

Čestlice: zataženo 18°C

FITNESS Women’s week

Přijďte si vyzkoušet luxusní FITNESS v AQUPALACE PRAHA ZDARMA!


Od 3. do 9.8. jsme připravili pro všechny ženy neomezený vstup do Fitness centra v Aquapalace Praha.


5 důvodů, proč vyzkoušet právě naše Fitness:
  • Dvoupatrové plně klimatizované prostory poskytují dostatek prostoru pro každého.
  • Ať už chcete budovat svaly, nebo hubnout, u nás si splníte každý cíl. Pro váš trénink jsou připraveny bruslařské trenažéry, kardiotrenažéry, strečinková zóna i kvalitní posilovací stroje TECHNOGYM.
  • Široký výběr skupinových lekcí.
  • Aerobní sál, cyklingová zóna, VIP zóna, kardiotrenažéry a nově i venkovní zóna s workoutovými prvky na zahradě Aquapalace Praha.
  • Na cestě k nám se nezapotíte. Jsme pohodlně dostupní hromadnou dopravou i autem, které v pohodě zaparkujete v parkovacím domě.
Ještě jste u nás nebyli,
nevadí v rámci akce FITNESS WOMEN´S WEEK od 3. do 9. 8. 2020 mají všechny ženy vstup zdarma!
 

Těšíme se na VÁS - tým FITNESS AQUAPALACE PRAHA
 

Back to list of events

×
Hvězdice: tečkovaná různobarevně Koník: tečkován různobarevně Ryba: tečkovaná různobarevně Želva: tečkovaná různobarevně Hvězdice: tečkovaná bíle Vodní svět: schůdky do vody Fitness: srdce s tepem Saunový svět: člověk v sauně Spa a Wellness: masírující člověk Spa a Wellness: masírující člověk Gastro svět: talíř s příborem Hotel: manželská postel Peněženka Bulovka Dental Clinic Partnerský e-shop Balneo & medical: vozíčkář Saunový svět: kyblík s vařečkou Saunový svět: kyblík s vařečkou Logo skupiny ČEZ Logo Let's Be Active Lahátko s deštníkem Telefonní sluchátko