Go to main content

Čestlice: hustá mlha 1°C

VR Snorkelling v Aquapalace Praha

Toužíte si zažít šnorchlování u Korálového ostrova? V Aquapalace Praha to není žádný problém. V Korálovém dómu si od 31. 1. můžete vyzkoušet VR Snorkelling.
Na výběr budete mít ze dvou filmů. Prvním z nich je mořský svět. Druhou variantou je pak vesmír, během tohoto filmu si budete moci projít vesmírnou stanicí a zažít stav bez tíže.
 
VR šnorchlování probíhá tak, že jste připevněni pomocí pásu k zařízení, které je na dně bazénu a jsou vám zapůjčeny RV brýle a šnorchlovací set.
 
Tuto novinku si můžete vyzkoušet v tyto časy:
Po – Pá 13:00 do 18:00
So – Ne 10:30 do 19:00
 

Back to list of events

×
Hvězdice: tečkovaná různobarevně Koník: tečkován různobarevně Ryba: tečkovaná různobarevně Želva: tečkovaná různobarevně Hvězdice: tečkovaná bíle Vodní svět: schůdky do vody Fitness: srdce s tepem Saunový svět: člověk v sauně Spa a Wellness: masírující člověk Spa a Wellness: masírující člověk Gastro svět: talíř s příborem Hotel: manželská postel Peněženka Balneo & medical: vozíčkář Saunový svět: kyblík s vařečkou Saunový svět: kyblík s vařečkou Logo skupiny ČEZ Logo Let's Be Active Lahátko s deštníkem Telefonní sluchátko