Go to main content

Už je to tady!
Akce - děti mají během jarních prázdnin vstup pouze za 1 Kč. 

Tobogány, skluzavky, mořské vlnobití každých 30 minut, virtuální realita na tobogánu, ale i obří vířivky a večerní program - to vše a mnohem více můžete zažít v nejzábavnějším aquaparku.
Přijďte si užít moře zábavy i relaxace!

VS+S - celodenní - dospělý + dítě za korunu

VS+S - celodenní - dospělý + dítě za korunu

Přijďte si užít celý den v nejzábavnějším aquaparku ve Střední Evropě. Tobogány, skluzavky, mořské vlnobití každou půl hodinu. A navíc vyzkoušejte umění relaxace v největším Saunovém světě - 19 saun či prohříváren je tu pro VÁS. Vstupenka platí 2 hodiny po zakoupení. Vstupenka pro dítě do 150 cm platí z zakoupenému dospělému vstupnému do 17.3.2024 ve stejném rozsahu.

1 300 Kč

VS+S - 3 hodiny - dospělý + dítě za korunu

VS+S - 3 hodiny - dospělý + dítě za korunu

Přijďte si užít 3 hodiny do nejzábavnějšího aquaparku ve Střední Evropě. Tobogány, skluzavky, mořské vlnobití každou půl hodinu. A navíc vyzkoušejte umění relaxace v největším Saunovém světě - 19 saun či prohříváren je tu pro VÁS. Vstupenka platí 2 hodiny po zakoupení. Vstupenka pro dítě do 150 cm platí z zakoupenému dospělému vstupnému do 17.3.2024 ve stejném rozsahu.

1 200 Kč

Family Lounger - Paradise Bubble Lounge

Family Lounger - Paradise Bubble Lounge

Book a family lounger on the terrace of the Relax Palace overlooking the swimming pool and a few steps from great drinks at the Paradise Bar! Price includes bottle of sparkling wine and fruit plate. Reservations are valid all day.

799 Kč

Lehátko VIP - Paradise Bubble Lounge

Lehátko VIP - Paradise Bubble Lounge

Rezervace lehátka na terase v paláci Relaxu s výhledem na plavecký bazén a pár kroků od skvělých drinků na Paradise baru! Rezervace platí po celý den.

299 Kč

Pořád nevyplaval ten pravý?
Podívejte se na další varianty v našem e-shopu.

Hvězdice: tečkovaná různobarevně Koník: tečkován různobarevně Ryba: tečkovaná různobarevně Želva: tečkovaná různobarevně Hvězdice: tečkovaná bíle Vodní svět: schůdky do vody Fitness: srdce s tepem Saunový svět: člověk v sauně Spa a Wellness: masírující člověk Spa a Wellness: masírující člověk Gastro svět: talíř s příborem Hotel: manželská postel Peněženka Bulovka Dental Clinic Partnerský e-shop Balneo & medical: vozíčkář Saunový svět: kyblík s vařečkou Saunový svět: kyblík s vařečkou Logo skupiny ČEZ Logo Let's Be Active Lahátko s deštníkem Hlava dítěte Plamen Sauna fest: člověk v sauně Věrnostní program