Open Source Sofware

Kosmetické ošetření pleti - PAYOT - AQUAPALACE

Kosmetické ošetření Payot

Rezervace na recepci SPA - tel: +420 271 104 131 nebo +420 739 341 082 nebo e-mail: spa@aquapalace.cz

PAYOT jako váš skutečný poradce pro krásu nabízí jedinečnou alchymii inovativních receptur vycházejících z nejnovějších vědeckých postupů a smyslů svých výrobků. Vyzkoušejte PAYOT a hrajte aktivní roli pro své zdraví a krásu.

Supreme Jeunesse Expérience – globální omlazení pleti globální antiaging ošetření, které působí současně na vrásky, povadlou pleť, unavenou pleť, hydrataci a pigmentové skvrny.

Solution Perform Lift – zpevnění pleti omlazující ošetření zaměřené na zlepšení pružnosti pleti a celkovou remodelaci povadlých kontur obličeje. Kombinace inovativních aktivních látek regeneruje kožní tkáň a obnovuje mladistvý vzhled.

Solution Techni Liss – efekt nové pleti vyhlazující ošetření pro jemné i hluboké vrásky. Výjimečná péče s profesionálním peelingem s AHA kyselinami a reparační maskou obnovující rovnováhu.

Sensi Solution – citlivá pleť dermatologicky testované výrobky jsou zárukou naprosté bezpečnosti i pro velmi citlivou pleť. Toto ošetření zmírňuje začervenání a podráždění a obnovuje celkové pohodlí pleti.

Nutri Solution – suchá a unavená pleť patřičná výživa velmi suché pleti obnovuje
jemnost, pružnost a zklidňuje. Po ošetření je pleť rozzářená a v komfortu.

Solution Peau Nette – čisticí ošetření ucpaných pórů čisticí ošetření zaměřené na ucpané póry u všech typů pleti a všech věkových kategorií žen i mužů. Pleť je zbavená mazu, nečistot a září zdravím.