Open Source Sofware

Kosmetické ošetření pleti - PAYOT - AQUAPALACE

Kosmetické ošetření Payot

Rezervace na recepci SPA - tel: +420 271 104 131 nebo +420 739 341 082 nebo e-mail: spa@aquapalace.cz

PAYOT jako váš skutečný poradce pro krásu nabízí jedinečnou alchymii inovativních receptur vycházejících z nejnovějších vědeckých postupů a smyslů svých výrobků. Vyzkoušejte PAYOT a hrajte aktivní roli pro své zdraví a krásu.

Supreme Jeunesse Expérience – Výjimečné globální anti – age ošetření, které má specifický protokol ošetření a je účinné současně na všech 5 typů stárnutí pokožky. Redukuje vrásky, revitalizuje unavenou a povadlou pleť, dokonale hydratuje a zesvětluje pigmentové skvrny.

Solution Perform Lift – Liftingové omlazující ošetření, které se zaměřuje na celkové zpevnění pleti, dodává pokožce pružnost a remodeluje povadlé obličejové kontury. Kombinace inovativních látek regeneruje a zahušťuje kožní tkáň a tím obnovuje mladistvý vzhled pokožky.

Solution Techni Liss – Vyhlazující ošetření na všechny typy vrásek, které dodá efekt nové pokožky. Výjimečný peeling s AHA kyselinami a reparační maska pokožku vyhladí, načechrá, vyplní vrásky a revitalizuje.

Sensi Solution – Zklidňující ošetření vhodné pro citlivou a reaktivní pleť. Dermatologicky testované výrobky zaručují naprosté bezpečí, zklidnění a optimální kožní toleranci. Pocit naprostého komfortu a pohodlí pro Vaši pokožku bez začervenání, pálení a podráždění.

Nutri Solution – Dokonalý komfort a výživa pro extrémně vysušenou pleť. Ošetření s inovativním složením rekonstruuje pleť, posiluje hydrolipidický film, chrání a hydratuje pleť.

Solution Peau Nette – Čistící ošetření pro mastnou a smíšenou pleť. Redukuje nedokonalosti, stahuje póry, purifikuje a redukuje kožní maz. Pokožka je opět v rovnováze a opět září zdravím.