Open Source Sofware

Balneo & Medical - fyzioterapie a rehabilitace

Balneo & Medical – rehabilitace

Rezervace na recepci Balneo a Medical - +420 702 292 581 nebo e-mail: lazne@aquapalace.cz

Aquapalace Balneo & Medical je špičkové nestátní zdravotnické zařízení, které poskytuje služby v oblasti fyzioterapie a rehabilitace. Rehabilitační péči zajišťují lékaři a fyzioterapeuti. V Balneo&Medical se provádí diagnostika, rekondiční cvičení, vodoléčba, masáže nebo speciální lázeňské procedury.

Současný náročný životní styl si vybírá svoji daň na vašem zdraví. Dříve či později se projeví zdravotní problémy, které není radno podceňovat. Náprava je možná, při včasném řešení totiž lze navrátit fyzické poškození do původního stavu. K tomu slouží léčebná rehabilitace.

Jestliže vás trápí akutní blokáda zad, nebo máte bolesti již delší dobu, máme pro vás řešení – odbornou rehabilitační péči přímo v Aquapalace Praha. Nabízíme vysokou úroveň služeb, jelikož centrum rehabilitace Balneo&Medical sídlí v luxusních prostorách prvního patra v Aquapalace Praha.

Fyzioterapie v Aquapalace

V Balneo&Medical máme pro klienty k dispozici dva rehabilitační lékaře a tým fyzioterapeutů. Doporučíme vám procedury na základě výsledků vstupního vyšetření lékaře a vy u nás můžete léčbu zahájit. Nabízíme vám terapii pod dohledem zkušených fyzioterapeutů ve formě individuálního nebo skupinového cvičení. Dále poskytujeme doplňkové procedury využívající působení fyzikální terapie, jako je elektroterapie, magnetoterapie, vodoléčba, parafango, laser a přístrojová lymfodrenáž. Provádíme také manuální lymfodrenáže.

Fyzioterapie

Po konzultaci u rehabilitačního lékaře kontaktuje klienta naše asistentka a domluví termíny rehabilitací u konkrétního fyzioterapeuta. Léčba obvykle trvá 60 minut a zahrnuje individuální léčebnou terapii a doplňkové procedury. Na první terapii fyzioterapeut provede vstupní kineziologické vyšetření, aby sám viděl, jaký problém bude řešit. Po domluvě s pacientem si stanoví léčebný plán a cíle terapie.

Objednání léčby

Zavolejte na telefonní číslo +420 702 292 581, nebo nás kontaktujte e-mailem na lazne@aquapalace.cz, kde si domluvíte termín vstupního vyšetření u našeho rehabilitačního lékaře, se kterým svůj zdravotní stav zkonzultujete. Díky tomu vám bude předepsána terapie přímo na míru s maximálním využitím našich doplňkových procedur. K vyšetření lékařem a zahájení léčby u nás zpravidla dochází již do 48 hodin, a to v návaznosti na ordinačních hodinách našich lékařů. Každá rehabilitace začíná důkladným vyšetřením rehabilitačním lékařem, který zhodnotí váš zdravotní stav a stanoví rehabilitační léčebný program. V případě, že jste si rehabilitační program vybrali sami, lékař provede jeho korekci či individuální doporučení. Na závěr bude provedeno výstupní lékařské vyšetření sloužící ke zhodnocení rehabilitace a k doporučení dalšího léčebného režimu.