Go to main content

Čestlice: zataženo 4°C

Virtuální realita v tobogánu MAGIC TUBE

Už jste někdy jeli na tobogánu a při tom se mohli podívat do vesmíru nebo se proletět vzdušnými zámky či oblohou?
U nás je to možné!

Tobogán MAGIC TUBE nabízí jedinečné spojení vodní zábavy a virtuální reality. U nás se při jízdě v tobogánu podíváte do vesmíru, nebo na průzkum nebeské oblohy! Prozkoumejte u nás mléčnou dráhu, cizí planety nebo bájné chrámy nebeské oblohy. Vše máte při cestě. Stačí si nasadit speciální brýle a nasednout na tobogán. Čeká vás úplně nová dimenze vodní zábavy.

Jak u nás funguje cesta budoucnosti:
  • Převratná forma zábavy pochází ze Silicon Valley, světového centra IT a technologického průmyslu
  • Na cestu si nasadíte speciální brýle, které poskytují 360 stupňový pohled do okolního prostředí a dokonalou synchronizaci pohybu a obrazu
  • Po cestě se přenesete do prostředí nekonečného vesmíru, nebo bájného nebeského chrámu
  • Připraveni na cestu budoucnosti? Odstartujte ji v Aquapalace Praha!

Virtuální realita Vesmírná jízda

Nemusíte být kosmonaut, abyste prozkoumali mléčnou dráhu a dotkli se cizích planet. Stačí přijet do Aquapalace Praha a nastoupit k jízdě v tobogánu Magic Tube. 


 

Virtuální realita Nebeská jízda

Toužíte se vydat na cestu snů? Prožijte ji a navštivte bájný chrám, který obklopují mraky a vzdušný prostor. V Aquapalace Praha pro vás otevíráme dveře do fantazie denně. 
 

 

Koupit vstupenku online  

Hvězdice: tečkovaná různobarevně Koník: tečkován různobarevně Ryba: tečkovaná různobarevně Želva: tečkovaná různobarevně Hvězdice: tečkovaná bíle Vodní svět: schůdky do vody Fitness: srdce s tepem Saunový svět: člověk v sauně Spa a Wellness: masírující člověk Spa a Wellness: masírující člověk Gastro svět: talíř s příborem Hotel: manželská postel Peněženka Bulovka Dental Clinic Partnerský e-shop Balneo & medical: vozíčkář Saunový svět: kyblík s vařečkou Saunový svět: kyblík s vařečkou Logo skupiny ČEZ Logo Let's Be Active Lahátko s deštníkem Telefonní sluchátko Telefonní sluchátko Hlava dítěte Plamen Sauna fest: člověk v sauně Věrnostní program