Go to main content

Čestlice: jasno 9°C

Fitness

Our team

Pavla Maříková

Pavla Maříková

Instruktorka skupinových lekcí a trenérka s dvacetiletou praxí. Zakladatelka celorepublikového programu fitMAMI.
 Zaměřuji se především na posilovací a formovací lekce cvičení se základem ve funkčním tréninku. Lekce se vždy snažím vést tak, aby měly přínos nejen pro tělo a kondici, ale zároveň jste z nich odcházeli nabití energií a optimismem. Miluji dynamické a hodně intenzivní lekce např. Total Body Workout, ale zároveň věřím v sílu a obrovský přínos i klidnějších stylů cvičení typu Pilates, které jsou mojí osobní láskou především v poslední době. Nacházím v nich úžasnou kompenzaci právě k dynamickým lekcím, odpočinek od shonu všedních dnů, ale především také perfektní a zdravé posílení celého těla.
 Ve volném čase se věnuji Pole dance a akrobatickým formám jógy. A v neposlední řadě také cestování, které je z velké části spojené také se sportem a cvičení.

  pavla@fitmami.cz
  724033060
  aquapalace.cz

Reserve - Group lessons

Hvězdice: tečkovaná různobarevně Koník: tečkován různobarevně Ryba: tečkovaná různobarevně Želva: tečkovaná různobarevně Hvězdice: tečkovaná bíle Vodní svět: schůdky do vody Fitness: srdce s tepem Saunový svět: člověk v sauně Spa a Wellness: masírující člověk Spa a Wellness: masírující člověk Gastro svět: talíř s příborem Hotel: manželská postel Peněženka Balneo & medical: vozíčkář Saunový svět: kyblík s vařečkou Saunový svět: kyblík s vařečkou Logo skupiny ČEZ Logo Let's Be Active