Go to main content

Čestlice: jasno 8°C

Aquapalace Praha informuje:

Vážení a milí zákazníci Aquapalace Praha,

dovolujeme si vás informovat, že náš zábavní, sportovní a relaxační areál Aquapalace Praha je z důvodu nařízení vlády ČR uzavřen.

Volný čas využíváme k dokonalé sanitaci a opravám našich atrakcí a prostor, jako jsou tobogány, bazény, sauny, SPA a stroje ve Fitness. Dále již nyní připravujeme zajímavý program na léto a tematické víkendy.
Těšíme se na vás po odvolání nouzového stavu a opětovné otevření oslavíme na našem zcela novém vodním baru s vířivkami v Paláci Pokladů a bohatým doprovodným programem.
Sledujte prosím náš web a sociální sítě pro aktuální informace.

Platnost všech členství, permanentek a dárkových poukazů bude automaticky prodloužena o stejnou dobu, po kterou bude trvat uzavření Aquapalace Praha. Klienti nemusí podnikat žádné kroky za účelem prodloužení. Doporučujeme sledovat další vývoj situace na našich webových stránkách.
 
 
Přejeme Vám pevné zdraví a těšíme se na vaši brzkou návštěvu!
Tým Aquapalace Praha
 

Back to list of events

×
Hvězdice: tečkovaná různobarevně Koník: tečkován různobarevně Ryba: tečkovaná různobarevně Želva: tečkovaná různobarevně Hvězdice: tečkovaná bíle Vodní svět: schůdky do vody Fitness: srdce s tepem Saunový svět: člověk v sauně Spa a Wellness: masírující člověk Spa a Wellness: masírující člověk Gastro svět: talíř s příborem Hotel: manželská postel Peněženka Balneo & medical: vozíčkář Saunový svět: kyblík s vařečkou Saunový svět: kyblík s vařečkou Logo skupiny ČEZ Logo Let's Be Active