Go to main content

Čestlice: jasno 2°C

Moře zábavy a tobogánů


Je libo pořádnou porci zábavy i relaxace? Vyrazte do Aquapalace Praha!


Každý už se těší na to pravé léto bez omezení a zábran. Léto plné volnosti, zábavy i relaxace.
Nevadí nám letní bouřky ani pařák, na úžasné vodní radovánky jsme připraveni každý den. Na tuto sezonu jsme navíc připravili spoustu novinek i překvapení. Čeká na vás nový vodní bar, nové prolézačky ve vodní zóně, nové skluzavky v dětském brouzdališti či unikátní podvodní hudba pro dokonalou relaxaci v Koral bazénu.

KOUPIT VSTUPENKY ONLINE


Chcete se stát pirátem, korzárem či jen mořským dobrodruhem a prozkoumat Palác pokladů? Přemýšlíte, kam se vydat za zábavou či odpočinkem, nebo si chcete vyzkoušet nejdelší tobogán v České republice? Sledujte naši facebookovou stránku www.facebook.com/aquapalace.cz, ať vám neuteče žádná z našich letních akcí!


   

 .   


 

Navštivte s rodinou i přáteli nejzábavnější aquapark u nás - Aquapalace Praha, kde o bezva zážitky není nikdy nouze.

Báječný Vodní svět na ploše 9 150 m² nabízí tři tematické paláce - Palác pokladů, dobrodružství a relaxu. Objevíte v nich legraci a napětí na 12 tobogánech, včetně šíleného adrenalinového trychtýře i tandemové skluzavky, kde se s parťákem utkáte o nejrychlejší sjezd. V bazénu s vlnobitím zažijete pocit, jako když se právě koupete v moři a dravá řeka vás bude unášet svým 450 metrů dlouhým proudem vinoucím se celým Vodním světem. Pro klidnější nátury je k dispozici plavecký bazén, vířivky či dechberoucí každodenní projekce Laser show. Otevřena je i venkovní zóna se spoustou pohodlných lehátek, na kterých se můžete opalovat nebo jen tak lenošit.


Jak si návštěvu užít ještě výhodněji?

Díky naší předplacené elektronické peněžence získáte až 15% slevu na veškeré nezlevněné služby Vodního a Saunového světa, Fitness i Spa & Wellness. 
Nezáleží na tom, jaké je právě roční období, nebo zda zrovna prší. U nás si léto jednoduše předplatíte a můžete si vodní radovánky nebo super relax užívat okamžitě.

PIRÁTSKÉ LÉTO ANIMAČNÍ PROGRAM

V rámci animačního programu,  jsme pro nejmenší návštěvníky připravili i tématické hry a soutěže. 

KOUPIT VSTUPENKU ONLINE  

Back to list of events

×
Hvězdice: tečkovaná různobarevně Koník: tečkován různobarevně Ryba: tečkovaná různobarevně Želva: tečkovaná různobarevně Hvězdice: tečkovaná bíle Vodní svět: schůdky do vody Fitness: srdce s tepem Saunový svět: člověk v sauně Spa a Wellness: masírující člověk Spa a Wellness: masírující člověk Gastro svět: talíř s příborem Hotel: manželská postel Peněženka Bulovka Dental Clinic Partnerský e-shop Balneo & medical: vozíčkář Saunový svět: kyblík s vařečkou Saunový svět: kyblík s vařečkou Logo skupiny ČEZ Logo Let's Be Active Lahátko s deštníkem Telefonní sluchátko