Přejít na hlavní obsah

Čestlice: oblačno 3°C

LÉTO V DŽUNGLI

Je libo pořádnou porci zábavy i relaxace? Vyrazte do Aquapalace Praha!


Každý už se těší na to pravé léto a my se těšíme s vámi. Nevadí nám letní bouřky ani pařák, na úžasné vodní radovánky jsme připraveni každý den. Na tuto sezonu se navíc přemístíme do zelené džungle, sloupy obroste mech a ze stropu budou viset liány. Bude na vás čekat nová nafukovací lezecká stěna, napínavé soutěže a prohánět se tu budou pralesní lidé a zvířecí obyvatelé džungle, kteří se postarají o vaši zábavu. 
 

KOUPIT VSTUPENKY ONLINE


Chcete se stát dobrodruhem a prozkoumat naši džungli? Zazávodit si na krokodýlovi a pochutnat si na novém letním menu? Přemýšlíte, kam se vydat za zábavou či odpočinkem, nebo si chcete vyzkoušet nejdelší Divokou řeku v České republice? Sledujte naši facebookovou stránku www.facebook.com/aquapalace.cz, ať vám neuteče žádná z našich letních akcí!

   

Léto v džungli .   Léto v džungli

 
Navštivte s rodinou i přáteli nejzábavnější aquapark u nás - Aquapalace Praha, kde o bezva zážitky není nikdy nouze.

Báječný Vodní svět na ploše 9 150 m² nabízí tři tematické paláce - Palác pokladů, dobrodružství a relaxu. Objevíte v nich legraci a napětí na 12 tobogánech, včetně šíleného adrenalinového trychtýře i tandemové skluzavky, kde se s parťákem utkáte o nejrychlejší sjezd. V bazénu s vlnobitím zažijete pocit, jako když se právě koupete v moři a dravá řeka vás bude unášet svým 450 metrů dlouhým proudem vinoucím se celým Vodním světem. Pro klidnější nátury je k dispozici plavecký bazén, vířivky či dechberoucí každodenní projekce Laser show. Otevřena je i venkovní zóna se spoustou pohodlných lehátek, na kterých se můžete opalovat, nebo jen tak lenošit.


Jak si návštěvu užít ještě výhodněji?

Díky naší předplacené elektronické peněžence získáte až 15% slevu na veškeré nezlevněné služby Vodního a Saunového světa, Fitness i Spa & Wellness. Sleva se vztahuje i na zápůjčku ručníků, županů a prostěradel. 
Nezáleží na tom, jaké je právě roční období, nebo zda zrovna prší. U nás si léto jednoduše předplatíte a můžete si vodní radovánky nebo super relax užívat okamžitě.

LETNÍ DŽUNGLE ANIMAČNÍ PROGRAM

V rámci animačního programu, který je nedílnou součástí našeho letního konceptu džungle, jsme pro nejmenší návštěvníky připravili i tématický program. Ve vstupní hale vás přivítají domorodci s naši kočkovitou šelmou u které můžete získat svůj první džungleton a zapojit se do velké letní soutěže.

Dále je pro děti ve vodním světě přímo na pláži vlnobití připravena nafukovací horolezká stěna (tzv. Mauglího hora), kterou musí bezpodmínečně každý vyzkoušet. Další novou atrakcí je džungle aréna, kde proti sobě prostřednictvím nafukovacích klád děti bojují. A jelikož boj o potravu je v džungli nezbytný, máme pro děti připravený i luk a šíp.

Ještě vás v rámci animačního programu pozvu na unikátní džungle show, která je každý večer od 19 hodin!

A v neposlední řadě jsme v letošním roce nezapomněli ani na dospěláky, pro které je ve večerních hodinách připravený kokosový petanque nebo džunglebeerpong.

KOUPIT VSTUPENKU ONLINE  

Zpět na výpis akcí

×
Hvězdice: tečkovaná různobarevně Koník: tečkován různobarevně Ryba: tečkovaná různobarevně Želva: tečkovaná různobarevně Hvězdice: tečkovaná bíle Vodní svět: schůdky do vody Fitness: srdce s tepem Saunový svět: člověk v sauně Spa a Wellness: masírující člověk Gastro svět: talíř s příborem Hotel: manželská postel Peněženka Saunový svět: kyblík s vařečkou Logo skupiny ČEZ